Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Opel Vivaro 1.9 dci Капіталка. Зборка Частина #2.

Опубліковано: 29 серп. 2021 р.
Підписатися
https://avto.pro/ - покупай запчасти безопасно, без посредников. Сравнение цен на автозапчасти от 2000 продавцов, выбирайте лучшее предложение на Автопро.

Opel Vivaro 1.9 dci Капітальний ремонт двигуна. Огляд запчастин для ремонту двигуна. Перевірка шатунів після заміни втулок, перевірка блоку після розточки. Перевірка теплового зазору між поршнем і гільзою, перевірка зазору поршневих кілець. Ремонт ГБЦ і регулювання клапанів. Зваження поршнів і встановлення їх у блок. Основна причина чому зношуються шатуні вкладиші на двигуні 1.9 dci. Замір осьового люфта колінвалу і перевірка зазору між вкладишом і колінвалом. встановлення форсунок охолодження поршня. Замір виходу поршня над рівнем блока і встановлення ГБЦ. Встановлення навісного обладнання, встановлення двигуна на автомобіль. Перший пуск після ремонту. #OpelVivaro #Vivaro #dci #Капіталка #ОпельВіваро #Опель #авторемонт #двигун #автомобіль #діагностика #engine #carrepair

Якщо вам сподобалося відео поставте лайк. Краща вдячність і мотивація для мене, знімати більше цікавих відео це ваші коментарі, лайки, підписка і репост. Велике спасибі.

Пошта-- kiggazzz001@gmail.com

Live канал-- https://www.youtube.com/channel/UC3zm5kNQoPAWj56yxi6pNWA?view_as=subscriber

На розвиток каналу-- Приват Банк 4149 4991 3671 6519
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить