Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Проти Гітлера і Сталіна: ОУН на сході й півдні України // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 9 верес. 2021 р.
Підписатися
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Василь Кук: життя й боротьба останнього головного командира УПА 👉 https://youtu.be/nj0WjAuEAgo

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💳 https://send.monobank.ua/jar/7APH3p1tfP
ПриватБанк 💳 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com
Голос запитань @Нудний Пенс

Організація українських націоналістів – це не лише Галичина, Волинь або Київщина. Це й схід, і південь України, де ОУН активно діяла з часів Другої світової війни до середини 1950-х. Причому як у великих містах – Дніпропетровську (Дніпрі), Миколаєві, Мелітополі, Сталіно (Донецьку), Ворошиловграді (Луганську) – так і в селах. Навіть знаменита “Молода гвардія”, оспівана у пропагандистському романі Олександра Фадєєва та його екранізації, насправді була українською націоналістичною організацією. Про борців за Українську самостійну соборну державу на сході й півдні країни розповідає Аліна Понипаляк – кандидатка історичних наук, науковиця Національного музею історії України, співкоординаторка ініціативи “Вимкни Російське”.

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить