Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Таємниці Маріанської Западини (найглибше місце на землі)

Цікаве
Опубліковано: 9 верес. 2021 р.
Підписатися
Таймкоди
0:00 Вступ
0:44 Відкриття Маріанської Западини
1:55 Чи Може Хтось Жити у Цьому Місці ?
2:36 Перше Занурення в Маріанський Жолоб
3:01 Моторошні Тварини Глибин !
4:06 Скільки людей було в Маріанській Западині ?
4:34 Підводна Експедиція Відомого Режисера
4:48 Запитання

Людей завжди лякало та водночас вабило все невідоме.А тому незважаючи на всі побоювання та переживання найбільш рішучі представники нашого суспільства підкорювали вершини височенних гір, долали непрохідні пустелі, ліси та навіть космічні ландшафти небесних об’єктів.

Привіт ! ви на каналі Keep Going.І сьогодні ми поговоримо про Маріанську западину та дізнаймося, які таємниці криє в собі найбільш загадкове та найменш вивчене місце на Землі.

А, щоб не пропускати вихід нових цікавих роликів просто зараз підпишіться на канал та ввімкніть сповіщення поряд. Ну, а тепер поїхали !

теги:
маріанська западина цікаві факти,маріанська западина глибина,маріанська западина глубина,маріанська западина де знаходиться,маріанська западина фильм,маріанська западина карта,маріанська западина відео, марианская впадина документальный фильм, марианская впадина погружение, марианская впадина 2021, марианская впадина видео, марианская впадина глубина, марианская впадина дискавери, марианская впадина 2020, марианская впадина дно, марианская впадина адми, марианская впадина арнольд,mariana trench footage, mariana trench documentary, mariana trench squid, mariana trench bottom, mariana trench depth, mariana trench movie, mariana trench flora and fauna, mariana trench creatures

цікаво знати, цікаво для дітей, цікаво про математику, цікаво про тварин, цікаво про україну, цікаво про все на світі, цікаво про, цікаво про каву, цікаво знати про здоров'я, цікаво знати про природу, цікаво знати про тварин, цікаво знати для дітей, цікаво кома
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить