Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

КУБАНЬ - 5000 років української історії

Цікаве
Опубліковано: 5 верес. 2021 р.
Підписатися
Радимо подивитись:
Історія України за 10 хвилин - https://www.youtube.com/watch?v=zNFUqradyV4
Найтемніша пляма в історії України! - https://www.youtube.com/watch?v=WOmw9begJzQ

Підтримати канал на Патреон: https://www.patreon.com/join/imtgsh
Підтримати гривнєю: 4441 1144 4346 7921
Підтримати $ чи €: IBAN: UA583052990000029008828900113 ГО ЦГРО «Велет»
Книжки Братів Капранових: http://bit.ly/kapranov_books
Стікери у телеграм: https://t.me/addstickers/imthsh

Кубань. Останнім часом цей регіон отримав особливий статус в українському інформаційному просторі. Статус прихованої територіальної претензії. Мовляв, Росія Крим окупувала, а ми у відповідь не тільки його повернемо, але й Кубань заберемо. Ну звісно, коли переможемо.
Але що взагалі пересічні українці знають про Кубань? Ну, по-перше, що там живе багато українців. По-друге, що Кубань нібито була у складі України під час наших революцій початку двадцятого століття. По-третє…
Напишіть у коментах, що іще ви знаєте про Кубань. Бо це дійсно дуже цікава і незвичайна земля, розташована між Азовським і Чорним морем із заходу, Кавказькими горами з півдня, річкою Дон з півночі і Великим степом зі сходу. Дуже важливим географічним чинником регіону є річка з одноіменною назвою Кубань. Ця річка не схожа на наші українські, бо витікаючи із Кавказьких гір, вона спочатку тече з півдня на північ, а на рівнині завертає на захід, залишаючи гори по лівий бік річища, і впадає в Азовське море. В результаті майже всі притоки у середній і нижній течії вливаються у Кубань з лівого берега, із передгір’я Кавказу, а правий рівнинний берег має ідеальний рельєф для пересування – дорогою ані переправ, ані бродів. Саме оце правобережжя річки Кубань, а також рівнинне чорноморське узбережжя і називають Кубанню-землею.


Вітаємо на каналі імені Шевченка. Для просування на ютубі дуже важлива кількість коментарів під відео, тому, якщо ти вже сюди зазирнув, не полінуйся залишити коментар під цим відео. Якщо не знаєш, що написати то напиши "Слава Україні!".
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить