Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Скільки можна заробити на цифровізації поля — підсумки проекту Digital Field / СуперАгроном

Опубліковано: 24 груд. 2020 р.
Підписатися
Проект Digital Field підбив підсумки унікальних агротехнологічних експериментів на своєму дослідному полігоні.

Організаторами проекту Digital Field виступили компанії Agri Space, за підтримки Massey Ferguson, АМАКО, LNZ Group, BINFIELD, «Метео Фарм», Precision Planting, Agrimatco, AgriLab та AgroOnline.

Метою дослідницького онлайн проекту є оптимізація собівартості виробництва і підвищення врожайності завдяки сучасним інноваційним технологіям.

Головна фішка "цифрового поля" - за усім, що відбувалося на ньому, можна було слідкувати цілодобово онлайн, завдяки безперервній трансляції встановлених на полі відеокамер.

Не втрачаємо час, і дивимось результат!

Наші ресурси:
Підписуйтесь на наш YouTube-канал: https://bit.ly/2kCWYGk
Сайт: https://superagronom.com/
ФБ: https://www.facebook.com/superagronomcom/
Телеграм: https://t.me/superagronomcom


СуперАгроном — перший канал для агрономів. Тут ви зможете побачити інтерв'ю агрономів, досвід колег та рекомендації експертів. На каналі СуперАгроном ми покажемо ексклюзивні проекти, найактуальніші теми в агрономії, технології вирощування культур, впровадження інновацій як в великих холдингах, так і на полях невеликих підприємств. Відео з конференцій, Днів поля та демонстраційних ділянок — все буде в одному місці. Підписуйтесь на наш Youtube-канал СуперАгроном, щоб бути завжди в курсі всього корисного для аграріїв!

#СуперАгроном #Технології_вирощування #Урожай
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить