Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Тільки Диво

Про кіно
Опубліковано: 25 груд. 2020 р.
Підписатися
Дивитись за посиланням: https://sweet.tv/movie/20878-tilki-divo

"Тільки Диво" – дитяча сімейна різдвяна казка режисерки та сценаристки Олени Каретник. Стрічку створено в 2019 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Сімнадцятирічний Северин та його сестра Аніка живуть у мальовничих горах у місті, яке вже довгі сім років потерпає від нескінченної зими. Небагатий, проте добрий і сміливий юнак напередодні дня Святого Миколая вирушає на пошуки відомого лікаря для батька, якого було сильно поранено, коли він рятував рідне місто від руйнівної льодової навали. На шляху героя багато перешкод: стихійні лиха, таємничі летючі істоти й безжалісні лиходії. У Северина є три дні, щоб урятувати, закохатися, вижити...

Для створення фільму в Буковелі звели величезну декорацію – казкове містечко "Ніколас Сіті". Над стрічкою працювали понад 600 фахівців, серед яких – професійні фігуристи та більш як 200 акторів. Півтисячі казкових костюмів (300 з яких – ручної роботи) спеціально для фільму створила українська дизайнерка Айна Гассе.

Режисер та автор сценарію фільму – Олена Каретник, оператор-постановник – Дмитро Санін, продюсери – Олена Каретник, Сергій Машевський та Леонід Гудков (компанія "Казка Продакшн"). Загальний бюджет фільму склав 61 млн 598,5 тис. грн, з яких 43 млн 898,6 тис. грн – державна фінансова підтримка.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить