Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Сторожова Застава

Про кіно
Опубліковано: 19 груд. 2020 р.
Підписатися
Дивитись за посиланням: https://megogo.net/ua/view/3829071-storozhova-zastava.html

"Сторожова Застава" — пригодницький фільм-фентезі, знятий Юрієм Ковальовим за мотивами однойменного роману Володимира Рутківського. Стрічка створена у 2017 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Під час сонячного затемнення звичайний хлопчик Вітько потрапляє на тисячу років назад, у Київську Русь, в розпал вирішальної битви Добра і Зла. У його руках магічний камінь, що дає могутню силу, поруч – легендарні богатирі, про котрих він читав у книгах, а проти них – чорна магія і ціла армія на чолі з гігантським кам'яним монстром. Тепер тільки від хоробрості хлопчика залежить, чи переможе світло темряву і чи буде майбутнє таким, яким його знаємо ми.

Знімання фільму розпочалось у листопаді 2015 року і проходило в Карпатах на скелі Олекси Довбуша, на Житомирщині у Коростишівському кар'єрі та Тетерівському коші, на Київщині у місті Буча, на болотах та Лисій горі. Пісні для саундтреку фільму написали відомі українські музиканти: Фагот з гурту ТНМК виконав пісню "Мантра", акапельний гурт "Пікардійська терція" виконав пісню "Наша земля". "Сторожова застава" стала дебютною повнометражною роботою для режисера Юрія Ковальова.

Фільм створено компанією "Кінороб" (FILM.UA Group). Загальний бюджет стрічки становить 39 млн 206 тис. 985 грн., з них 17 млн. 992 тис. 628 грн. – державна фінансова підтримка.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить