Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Це має знати кожен! Яніна Соколова розвінчує совєцько-російські міфи про Голодомор

Опубліковано: 28 листоп. 2020 р.
Підписатися
Голодомор 1932-1933 років. Геноцид українського народу. У 1930-х радянський союз робить усе можливе, щоб продемонструвати світові прогресивність комуністичних ідей. За кордоном у пресі з’являються статті, в яких усіляко возвеличується Сталін і його курс на колективізацію. В ідеальну картинку не вписуються українські селяни. Вони не хочуть іти у колгоспи і добровільно віддавати нажите. Спротив також зростає в українських містах, де раніше інтелігенцію підкупили курсом на українізацію. Тож їхній опір вирішують зламати фізично. У 1932 – 1933 роках гинуть мільйони українців. Чутки про це ширяться радянським союзом і за кордоном. Зупинити їх не може навіть підтасована статистика. Тож радянська влада на повну вмикає машину пропаганди і на довгі десятиліття ховає Голодомор за мовчанкою і міфами, які давно слід зламати назавжди.
Яніна розповідає про 8 найпоширеніших міфів про Голодомор 32-22 років. Подивіться, покажіть друзям і дітям. Поділіться цим відео. Про цей страшний злочин має знати кожен.

Друзі, підпишіться і натисніть 🔔, щоб НІЧОГО і НІКОЛИ не пропустити! Мій YouTube-канал захищений від вторгнень та ботів. А ваш? Підключайтесь безкоштовно тут: https://www.air.io/r/zaschita

🤗 Donate. Підтримайте проєкти - ставайте 👑 Патроном. Вас вже багато! І це свідчить, що наша з вами спільна справа йде вірним шляхом.
👉 https://www.patreon.com/yanina

Facebook: https://facebook.com/Ianina.Sokolova

Instagram: https://www.instagram.com/yanina_sokolova/

Twitter: https://twitter.com/IaninaSokolova

Канал "Вечер з Яниной Соколовой":
https://www.youtube.com/channel/UChFxTDIV1yh9VUeQN5S3XPQ
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить