Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вогневир Трейлер 2 (Українське Темне Фентезі)

Буктюб
Опубліковано: 30 листоп. 2020 р.
Підписатися
Замовити: https://thewill.com.ua/catalog/

Вогневир Трейлер 2 (Українське Темне Фентезі)
Книга "Вогневир" від письменника Володимира Кузнєцова

Час крові й заліза судиться Рутенії. Князівські чвари роздирають землю, чужинські найманці творять беззаконня, а у нетрях віковічних хащ прокидається древнє зло. На західних кордонах повстає нова лицарська держава, міцна у амбіціях і затята у віруваннях. Південні землі – стара Імперія, древня, наче одвічний змій, вже одряхлілий, але все ще смертельно отруйний. Та понад усе інше – чорна хвиля, що насуває зі Сходу. Смертельна Навала.
Немає межі, що розділить добро та зло. Кров і бруд заплямують кожного, і відмиватися не буде ані сил, ані нагоди. Смерть ніколи не буває красивою, яких би пісень їй не присвячували.
Тож, стережіться – бо Вогневир здатен затягти і поглинути будь-кого. Зазирніть в його рудо-чорне око, око шторму – і най боги будуть милостиві до вас!

Автор: Володимир Кузнєцов
Жанр: Темне Українське фентезі
Видавництво: The Will Production
Мова: Українська
Видання: 2020
Число сторінок:300
Ілюстрації: Кольорові
Формат: 130x 200 мм
Палітурка: Тверда

Рутенія, край багатих міст та прадавніх лісів, зазнає нищівного нападу. З-за східного обрію, з безкраїх степів насувається Навала безжальних воїв, химерних чудовиськ та темних чаклунів, неспинна у прагненні жахливішім навіть за нищення та руйнування. Рутенські князі готуються зустріти цього найстрашнішого з ворогів. Але до того, чи подолані будуть кровна ворожнеча та зрадництво? Чи постануть на допомогу старі спільники та давні суперники? Банди варягів-найманців півночі, лицарські ордени жемайтів з хоругвами, намальованими вовчою кров’ю, охляла, але ще могутня Ромейська держава, сильна золотом та чарами, волелюбні сівергородці, що не визнають над собою ніякої влади… Прадавнє чародійство, духи Праві та Наві, а з ними – чудовиська, повні ненависті до людства.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить