Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як зробити Among Us з модулів орігамі. [Своїми руками]

Опубліковано: 27 листоп. 2020 р.
Підписатися
(Потрібно 22 білих, 18 чорних і 139 модулів будь-якого кольору. Розмір модулів для фігурки 1/32-а).
У цьому відео Ви дізнаєтеся, як зробити персонажа Among Us з кольорового паперу своїми руками. Робити Among Us ми будемо в техніці модульне орігамі. Ви легко зробите Емон Ас з модулів орігамі, якщо додивитеся це відео до кінця.
Підписуйтесь на канал, щоб дізнаватись чудові ідеї виробів з паперу та цікаві ідеї саморобок з паперу: https://www.youtube.com/channel/UCpKlZnl88hGmT363eG4mtEg

Опис відео:
0:01 Всім привіт! Напевно, Ви любите гру Among Us і вирішили зробити улюблених героїв в техніці модульне орігамі. А може Вам потрібно зробити щось своїми руками в школу і щоб Вас похвалила вчителька. Що ж, тоді це відео для Вас.
Візьміть кольоровий папір.
Один білий аркуш А4. Один чорний. І п’ять аркушів якогось кольору.
Сподіваюся, папір у Вас є, і ми можемо приступити до виробництва модульного орігамі.
Перш за все, Вам потрібно дізнатися, 0:31 як зробити модуль для модульного орігамі.
Візьміть аркуш паперу і зігніть його навпіл. Розріжте по цій складці. Отримуємо дві половинки. Зігніть їх навпіл і розріжте. Тепер для зручності відкладаємо дві четвертинки в сторону. І згинаємо. І розрізаємо дві інші четвертинки. Ці чотири шматочка згинаємо навпіл. І розрізаємо. Не турбуйтеся, якщо прямокутники вийшли не дуже рівні. Зігніть навпіл, і розріжте. Ви повинні отримати 16 маленьких шматочків. Тепер виконайте ті ж самі кроки з двома іншими четвертинками.
У Вас повинно вийти 32 маленьких прямокутника.
Ці прямокутники ми будемо використовувати для складання модулів.
Візьміть один прямокутник. І зігніть його вздовж навпіл. Зробіть складку по центру. І зігніть боки вниз так, ніби Ви робите літачок орігамі. Вийшло?
Переверніть заготовку на іншу сторону. І загніть куточок знизу. Загніть куточок з іншої сторони. Загніть смужки догори. Зігніть навпіл. Модуль зроблений. Тепер його потрібно підготувати для комфортного збирання фігурок. Зробіть кілька модулів і надіньте їх один на один, вставляючи куточки одного модуля в кишеньки іншого. Потім такі підготовлені модулі (трикутнички) буде дуже зручно використовувати при складанні фігурок.
До речі, якщо у Вас немає чорних модулів, то Ви можете, зафарбувати звичайні білі модулі чорним фломастером.
Модулі можна зберігати в таких стрічках.
До речі, Ви можете дивитися телевізор або YouTube, коли складаєте модулі.
Ви відчуєте ніби час минув дуже швидко, а Ви вже наробили багато модулів. Зможете зробити так?
У модуля є два отвори – так звані «кишеньки». Є коротка сторона. І є довга сторона.

Для персонажа Емон Ас зробіть 139 модулів будь-якого кольору, наприклад, помаранчевого. 18 чорних і 22 білих.
4:39 Складання фігурки Among Us
Візьміть два помаранчевих модуля. І закріпіть їх одним помаранчевим. Розмістіть всі ці модулі короткою стороною догори. Не довгою стороною модуля, а короткою! Додайте модуль в перший ряд і закріпіть його одним помаранчевим. Одягніть один модуль в третій ряд. Додайте по одному модулю в кожен ряд. Ще раз додайте по одному модулю.
Ще раз по одному помаранчевому чи іншого кольору модулю. Ще раз додайте по одному модулю. Ще раз. У Вас має бути 8 модулів в початковому (першому) ряду.
Додаємо по одному модулю по краях третього ряду.
Починаємо робити четвертий ряд. 7 модулів.
5-й ряд. 8 модулів.
6-й ряд. 7 модулів.
7-й ряд. 8 модулів.
8-й ряд. 7 модулів.
9-й ряд. 8 модулів. Поправте трошки.
10-й ряд. Відрахуйте 4 модуля з однієї чи з іншої сторони. І вставте по центру чорний модуль довгою стороною догори. І вставте ще по 2 чорних модуля довгою стороною догори. Вийшло? Додайте по одному помаранчевому модулю по краях.
11-й ряд. До речі, зверніть увагу, що всі помаранчеві модулі потрібно надягати короткою стороною догори. Чорні і білі модулі потрібно надягати довгою стороною догори. В 11-му ряду зробіть помаранчевий, чорний, 4 білих, чорний, помаранчевий.
12-й ряд. Чорний, 5 білих, чорний.
13-й ряд. Помаранчевий. Чорні тільки в цьому ряду надягайте короткою стороною вгору. Надягніть один чорний. 4 білих. Чорний. Зверніть особливу увагу на його сторону! І один помаранчевий.
14-й ряд. Чорний, 5 білих, чорний.
15-й ряд Чорний, 4 білих, чорний, помаранчевий, помаранчевий. Поправте.
16-й ряд. Помаранчевий. 5 чорних, помаранчевий.
17-й ряд. 6 модулів.
18-й ряд. 5 модулів.
Поправте. Змогли зробили?
13:18 Як зробити рюкзак персонажа гри Among Us
Модулі будемо надягати короткою стороною вгору. Візьміть 2 модуля, і скріпіть їх одним модулем. Дуже схоже на те, як ми починали робити тулуб персонажа гри. Зробіть перший ряд з 6 модулів. Другий ряд зробіть з 5-ти, і третій – з 6-ти модулів. Змогли зробити?
4-й ряд. 5 модулів.
5-й ряд. 6 модулів.
6-й ряд. 5 модулів.
7-й ряд.
Як бачите, фігурка з модулів Емон Ас вже майже готова.
16:11 Робимо ноги.

Сфотографуйте свій Емон Ас (Емонг Ас, Амонг Ас) з модулів орігамі і поділіться його фото в соціальних мережах, наприклад, у фейсбуці, і поставте тег #ЦікавіСаморобки
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить