Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Одного разу в місті на камені - Повна версія (2021) Трейлер

Про кіно
Опубліковано: 27 листоп. 2020 р.
Підписатися
Трейлер повної 200-хвилинної чорно-білої версії Кам'янець-Подільського художнього "Б"-фільму "Одного разу в місті на камені".

"Одного разу в місті на камені" - художній повнометражний пригодницький фільм режисера Андрія Зайця, робота над яким почалась в 2016 році. Прем'єра чорнової версії фільму відбулась 15 вересня 2019 року в рамках закриття ІІІ Міжнародного кінофестивалю "Бруківка" в Кам'янці-Подільському.

У фільмі розповідається про пригоди ветерана АТО з Донбасу на прізвисько (з позивним) "Одинак", який, втративши рідний дім та кохану людину на війні приїхав в Кам’янець-Подільський у пошуках нового життя, пройдисвіта Дениса, який мріє невпинно про місце під сонцем, та голову місцевого бандитського угрупування Сашка, який мріє реалізувати свою «Українську мрію».

Режисером стрічки є організатор кінофестивалю "Бруківка" Андрій Заєць, для якого це буде повнометражний дебют в ігровому кіно, в якому він виступив також як оператор, сценарист, монтажер, звукорежисер та автор кількох саундтреків. Виробництво фільму почалось в 2016 році та було знято на аматорську відеокамеру без бюджету та професійних акторів.

В проекті було задіяно понад 150 кам’янчан, серед яких актори місцевих театрів «Тандем» та «Лінк», учасники музичних гуртів та команд КВН, хореографи, художники та усі кому подобається сучасне експериментальне кіно. Цікавим фактом є те, що під час роботи над фільмом сценарій писався поступово і ніхто не знав чи все закінчиться.

Головні ролі виконали Карапет Баджаксузян, Денис Чорний, Олександр Левчук, Данило Колісник, Максим Коваль, Анастасія Введенська, Анастасія Дзюбінська, Георгій Торяник, Андрій Гончаров, Євгеній Пазюк, Валерій Свереда, Володимир Черняк та інші.

​Саундтрек стрічки складається з треків місцевих гуртів, таких як ZAPASKA, ZIQ, Театр НО, Street Fames, BEKINGEM, ЕКСПАНСІЯ, Пропала Грамота та Своєрідне.

Усього під час виробництва фільму «Одного разу в місті на камені» було відзнято понад 40 годин матеріалу, а чорновий монтаж мав понад 200 хвилин.

Офіційний сайт:
https://www.energ1xproduction.com

#energ1xProduction #КамянецьПодільський #Brukivkafest #ОдногоРазуВМістіНаКамені
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить