Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Огляд серіалу Неортодоксальна /// Unorthodox від Netflix

Про кіно
Опубліковано: 13 лют. 2021 р.
Підписатися
Огляд серіалу Неортодоксальна /// Unorthodox від Netflix

Серіал Неордоксальна зробили на основі книги Дебори Фельдман, яка змогла переїхати з Ульмсбургу у інший район Нью-Йорка, а пізніше у 2012 році випустила книгу про своє важке життя з хасидами і відкрила світові таємниці про ортодоксальні сім’ї. Їй погрожували та члени хасидської спільноти заперечували усі її слова про громаду у Нью-Йорку. Пізніше у 2014 Фельдман виїхала до Берліну зі своїм сином, де вона почала нове життя.

Але у картині мало що є від реальної історії Фельдман і сюжет не співпадає з реальністю і це навіть добре. Бо книга трохи нудна і там немає динаміки, критчного напруження та стресових ситуацій. А серіал побудований таким чином, що з першої до останньої серії глядач живе один життям з Естер Шапиро та хвилюється за кожен її крок.

Мене звуть Сашко, я дивлюсь СЕРІАЛ ЗА СЕРІАЛОМ та розповідаю вам про ті, на котрі вам варто витратити свій час.

На каналі ви зможете побачити огляди на ті серіали, які на мою думку, варто переглянути та отримати задоволення. У огляді не буде якихось вагомих спойлерів, тому не хвилюйтесь. Усі необхідні посилання будуть під відео (можливо і ні). Якщо виникнуть питання, пропозиції, зауваження, або щось інше, то можете сміливо залишати коментарі під роликами.

Приємного перегляду.

Цікаві посилання:
https://is.gd/x4JcUj
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить