Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

14 переворотів за три роки: Київ в Українській революції // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 6 лют. 2021 р.
Підписатися
Ніколи в історії влада в Києві не змінювалася з такою карколомною швидкістю, як із 1917 до 1920. Столиця України стала епіцентром найзапеклішої боротьби за владу й за три роки побачила 14 переворотів. Крах імперії, Українська Народна Республіка, Гетьманат Павла Скоропадського, денікінська “єдина неділима” Росія, п’ять більшовицьких приходів – про все це і про особливості виживання киян у ті шалені часи розповідає відомий дослідник історії Києва Стефан Машкевич.

Дякуємо за голос @Нудний Пенс
Рекомендуємо подивитися:
🔸 Акт Злуки - від Соборності до краху держави 👉 https://youtu.be/pATGCNPRzjU
🔸 Українська громадянська війна: Винниченко та Петлюра проти Скоропадського 👉 https://youtu.be/zsLJ4S1d80Y
🔸 "300 українських спартанців" та інше. Головні міфи про бій під Крутами 👉 https://youtu.be/IrSVajFFus0

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить