Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як працюють чорні коллектори? ПШ від 05 лютого 2021

Опубліковано: 9 лют. 2021 р.
Підписатися
00:00 Програма Перша Шпальта. Вас чекають змістовні дискусії, репортажі та інтерв'ю в новій модній упаковці.

01:08 Сьогодні в програмі:
Ні сорому, ні совісті. Як працюють коллектори та чи є на них управа?
Автівка без сюрпризів. Як придбати вживану машину й не стати жертвою обману?
Бровкові і не снилося. Як роблять бізнес на домашніх улюбленцях.
Отруєння у ресторані. Як захистити свої права?
01:39 Чимало громадян взявши у борг гроші стикаються з коллекторськими компаніями, діяльність яких геть не вписується у межі правового поля. Парламентарі ухвалили закон, який забороняє коллекторам тероризувати українців. Чи допоможе він? Ярина Скуратівська, киянка; Лілія Володимирівна, киянка; Василевська-Смаглюк, народна депутатка з фракції "Слуга народу"; Руслан Чорний, керуючий партнер "Фінансового клубу"; Інна Богатих, голова апарату Незалежної асоціації банків України; Денис Киценко, партнер юридичної компанії "Eterna Law".
08:12 Як придбати не нову, але гарну автівку і водночас не потрапити на гачок до шахраїв? Дмитро Лаврик, спеціаліст з продажу автомобілів; Іван Рибка, спеціаліст з продажу вживаних автомобілів; Олексій Штанько, власник СТО Showcar Garage; Геннадій Мазепа, автомобільний експерт.
14:30 Як українці дбають про комфортне життя своїх улюбленців. Мері Дементьєва, грумер; Вікторія Горчук, засновниця готелю для песиків Bark Camp; Олена Балбек, співвласниця Woofit Dogwear; Олена Безуглова, співвласниця Woofit Dogwear.
19:37 Ніхто не застрахований від отруєння в закладах торгівлі чи харчування. Яким чином держава намагається захистити нас від цього і як ми маємо діяти, якщо опинилися в такій ситуації? Юлія Чухно, киянка; Лариса Самолюк, головний спеціаліст відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини; Маргарита Оксенюк, адвокат юридичної компанії "Investment Service Ukraine".
============================
Підписуйтесь на наш канал, щоб не пропустити нові випуски програми: https://www.youtube.com/c/Pershashpal...
со
Наші сторінки в соц мережах:
https://www.facebook.com/thepageUA/

Плейлист програми "Перша Шпальта": https://bit.ly/36EGLCl

#коллектори #ПершаШпальта
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить