Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Трейлер «Скажене весілля 3» українською

Про кіно
Опубліковано: 1 лют. 2021 р.
Творці фільму "Скажене весілля 3" представили офіційний трейлер картини. Стрічка вийде в широкий кінотеатральний прокат 25 лютого 2021 року.

"Весь табір кликати?!" – так звучить слоган комедії "Скажене весілля 3". Цього разу автори розкажуть історію про одруження наймолодшого з родини Середюків – Захара, який для створення сім’ї обрав дочку циганського барона, красуню Раду. І хоч батько Захара поклявся цього разу не псувати весілля, спокійне свято – не в традиціях родини. На глядачів знову чекає скажене весілля!

Режисером стрічки є Любомир Левицький. Сценарій створили Микола Куцик та Олексій Приходько. Головні ролі наречених виконали молоді українські актори Катерина Файн та В'ячеслав Хостікоєв. Роль батька нареченої виконав Ігор Крикунов — керівник циганського театру "Романс", актори якого зіграли в фільмі справжній циганський табір. Повернулися й улюблені герої перших двох частин у виконанні Назара Задніпровського, Лесі Самаєвої, Поліни Василини, Джиммі Воха-Воха, Олександра Кобзаря, Віри Кобзар, Інни Приходько та Арама Арзуманяна. У фільмі знялися також Юрій Горбунов, Потап (Олексій Потапенко), Позитив (Олексій Завгородній), Петро Бампер (Олексій Супрун), Олег Винник, Петро Чорний, Надія Мейхер та Анна Трінчер. Стрічку створено компаніями FILM.UA та Prototype Production за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить