Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Закон про зброю або коли "всі всіх перестріляють"?

Опубліковано: 28 січ. 2021 р.
Підписатися
"Офіційне звернення Української асоціації власників зброї
Шановне товариство.

Я хочу звернутися до всіх членів УАВЗ, спортсменів, мисливців, власників зброярського бізнесу, виробників зброї, працівників приватних охоронних компаній, військовослужбовців, підписантів обох наших Петицій, до всіх громадян України.
Ми з вами провели титанічну роботу і разом домоглися того, що наш з вами законопроект буде винесено до сесійної зали Верховної ради. У найближчі дні депутати будуть ухвалювати рішення щодо нашого права на збройний самозахист. Настав історичний момент, якого українці ще не мали ніколи. Вперше в історії України ми можемо отримати справедливий закон про зброю.

Проте, профільний комітет Верховної Ради зухвало маніпулюючи думкою суспільства та народних депутатів України схиляє їх до голосування за інший законопроект, який написаний під диктовку МВС, виключно в інтересах МВС та озброєних злочинців. Тому звертаюсь до вас із закликом не зволікаючи проявити свою громадянську позицію.
Без сумніву ви маєте добрі дружні стосунки з кимось з народних депутатів України. Можливо це ваш родич, сусід, друг дитинства, або просто порядна людина, як дослухається до думки своїх виборців. Зверніться невідкладно до кожного з них із вимогою підтримати саме альтернативний законопроект 4335-1 «Про цивільну зброю та боєприпаси», який внесений до Верховної Ради народним депутатом Андрієм Шараскіним.
Дійте просто зараз!"

Чому влада проти зброї в руках українців? Чи спроможна поліція захистити у випадку загрози? Про це у відео: https://www.youtube.com/watch?v=VYXR9vCHYPA&;t=169s

Запрошую підписатися на мої сторінки:
https://www.facebook.com/labaichuk
https://mewe.com/i/labaichuk
https://gab.com/labaichuk
https://twitter.com/labaichuk_vasil
https://t.me/labaichuk_vasil

Підтримуйте нас, купуючи в ПРАВІЙ КРАМНИЧЦІ: https://ps-right.com/uk
Програма "Правого сектору":
https://pravyysektor.info/programa-nacionalnogo-vyzvolennya-ta-derzhavotvorennya
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить