Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЯКЩО У ВАШОМУ БУДИНКУ ПОЖЕЖА...

Опубліковано: 30 січ. 2021 р.
Підписатися
Як відомо, нещодавно у Харкові, в будинку для літніх людей виникла пожежа, яка забрала життя 16 осіб. Це трагедія трапилася тому, що тут не було ніякої системи пожежної безпеки. Зрештою, функціонуючої системи пожежної безпеки немає і в переважній більшості житлових багатоквартирних будинків, де живуть сотні, тисячі осіб.
Цю актуальну проблему піднімали і ми, в програмі «Твій дім навиворіт», яка виходила на 4 каналі у 2020 р.
Для прикладу взяли нову багатоповерхівку в центрі Києва. Вона знаходиться в одному з так званих елітних кварталів Печерська, на вулиці Кахи Бендідзе, 2. Наприкінці січня 2019р. тут сталася масштабна пожежа. Горіли електричні кабелі в шахтах, які проходять від 1 до 25 поверхів. Через те, що жодна з систем пожежної безпеки не працювала, вогонь сильно пошкодив під`їзд, електрощитову та шахту ліфту. На щастя, ніхто не постраждав.
Будинок новий, йому всього кілька років. Проблема в тому, що забудовник здав, а комунальна керуюча компанія прийняла багатоповерхівку, де фактично була відсутня система пожежної безпеки. Оплачувати наслідки довелося власникам квартир. Коштувало це дуже і дуже дорого.
Як же можна вирішувати існуючі проблеми пожежної безпеки у житлових будинках ? Про це ми говорили з гостями студії з :
- Сергієм Шкурманом, начальником відділу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в м. Києві:
- Andriy Samoshkin, головою правління ОСББ «Київська Венеція», колишнім працівником ДСНС України. Управляє господарством однієї з найвищих багатоповерхівок Києва,
- Людмила Горбайчук, членом правління ОСББ «К-2». Саме в цьому будинку сталася пожежа, про яку йшла мова вище.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить