Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Монгольська навала на Русь. Спростовуємо псевдонаукові міфи // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 29 січ. 2021 р.
Підписатися
Наше відео “1240: Як монголи завоювали давній Київ” https://youtu.be/L-0gGJ1iGKk отримало багато переглядів і викликало жваве обговорення в коментарях. Ми відібрали 10 найпопулярніших запитань, які ставлять наші глядачі. Монголи чи тюрки насправді напали на Русь? Чи був Київ найбільшим містом Європи? Чи дійсно спустошення військами Андрія Боголюбського перевершило за масштабами монгольське? Чому київський князь не захищав місто в 1240-му? Розповідає Дмитро Вортман – картограф, науковий редактор “Енциклопедії історії України”.

Рекомендуємо подивитися:
🔸 Хто насправді заснував Москву? Міфи історії середньовічної Русі 👉 https://youtu.be/M64aAd_5wZg

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить