Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як зробити сніжинку з паперу [Легко]

Опубліковано: 15 січ. 2021 р.
Підписатися
Ви тільки подивіться, яку гарну сніжинку ми з Вами можемо зробити своїми руками з паперу А4. Це чудова новорічна саморобка в школу на урок творчості. У цьому відео Ви дізнаєтеся, як зробити декор своєї ялинки або кімнати до нового року своїми руками. Така чудова новорічна саморобка з паперу А4 створить Вам і Вашим близьким гарний святковий настрій, і Ви зможете зустріти наступаючий Новий рік якось по-особливому. Паперову сніжинку до Нового року робити одне задоволення, легко і просто. Ви зможете зробити таку сніжинку на Новий рік, якщо подивитеся цей майстер клас. Повторюйте робити сніжинку з паперу до Нового року за мною, дивлячись ці прості і зрозумілі інструкції! І Ви зможете прикрасити свою ялинку, будинок, квартиру, клас або кімнату чудовим новорічним виробом у вигляді сніжинки з паперу.

Підписуйтесь на канал, щоб дізнаватись чудові ідеї виробів з паперу та цікаві ідеї саморобок з паперу: https://www.youtube.com/channel/UCpKlZnl88hGmT363eG4mtEg

Опис відео:
0:01 Всім привіт! У цьому відео Ви дізнаєтеся, як зробити сніжинку з паперу легко за 5 хвилин.
Візьміть будь-який прямокутний аркуш паперу якого завгодно кольору, наприклад лист формату А4.
Зігніть верхній правий кут до нижньої сторони листа. Добре зіставте сторони аркуша. І, коли бічна сторона точно співпаде з нижньою стороною - зробіть складку. За цією лінією нам потрібно буде розрізати.
Візьміть ножиці. І відріжте прямокутник. У Вас повинен був вийти квадрат зі складкою по одній з його діагоналей. Помістіть квадрат на столі так, щоб його діагональна складка розташовувалася від лівого верхнього кута до правого нижнього. Це важливо!
Зігніть квадрат навпіл по горизонталі. Розташуйте верхню і нижню сторони одна над одною. І зробіть згин.
Знизу по центру поставте пальчик. Загніть лівий край заготовки догори. Так, як я показую. У Вас цей кут повинен приблизно дорівнювати ось цьому кутку. Зробіть ці кути рівними. І зафіксуйте складку. Ось ці кути повинні бути приблизно однаковими. Пригніть правий нижній кут заготовки до лівої сторони. І зробіть складку. Змогли зробити? Якщо ні, то просто перемотайте назад і подивіться ще раз. Це легше, ніж може здатися на перший погляд. Відріжте верхівку. Зігніть заготовку для сніжинки навпіл і зробіть складку. Помістіть заготовку на столі так, щоб багато закінчень шарів були спрямовані в праву сторону.
Візьміть простий олівець. І почніть малювати візерунок для сніжинки.

Спочатку легенько натискайте олівець. Таким чином ми з Вами робимо начерки майбутнього візерунка сніжинки.
Намалюйте лінію паралельну лівому краю. Намалюйте дві косих лінії вправо вгору. І з'єднайте їх лінією. Повторіть малювати схожі три лінії трохи нижче. Намалюйте дві косих лінії знизу праворуч.

Якщо десь помилилися, то зітріть гумкою помилку і намалюйте вірно. Тепер сильніше натискаючи олівець, наведіть контури візерунка сніжинки. Намалювали?
Розріжте ножицями за зазначеними контурами візерунка.
У Вас має бути така заготовка простої сніжинки. Розгорніть її.

Вийшло? Напишіть про це в коментарях під відео. Наприклад, я зміг або я змогла зробити таку сніжинку з паперу.

А тепер «Привіти» підписникам та підписницям каналу «Цікаві Саморобки»!
Передаю «Привіт» Тетяні. Наташі Новашок. Даші. Софії. Олі. Юрію. Діані.

Натисніть "Вподобайку" для цього відео.
Натисніть "Підписатися", якщо Ви ще не підписалися.
І вдарте в дзвіночок, щоб отримувати повідомлення про вихід нових відео.
Поділіться посиланням з друзями, натиснувши на кнопку "Поділитися"
І виберіть соціальну мережу в якій Ви зареєстровані або просто скопіюйте посилання.

До речі, якщо Ви хочете, щоб я передала Вам привіт і Ваш коментар з'явився в наступному відео, то просто напишіть в коментарях: «Привіт! Передайте «Привіт!» (і кому передати привіт?)».

Сфотографуйте свою новорічну сніжинку і поділіться її фото в соціальних мережах, наприклад, у фейсбуці, і поставте тег #ЦікавіСаморобки

Дякую, що Ви дивитеся мої відео уроки! Заходьте частіше на канал! Я думаю, що Ви знайдете тут для себе багато цікавого!

Дивіться інші відео:
ЯК ЗРОБИТИ ВИРОБИ З ПАПЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ: Орігамі і інші чудові саморобки https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODpS-RjKYVZ7X3Pe2v1ROOay

ЯК ЗРОБИТИ НОВОРІЧНІ САМОРОБКИ З ПАПЕРУ СВОЇМИ РУКАМИ
https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODowHXq-zxjMvp1q2IncHCF2

ЯК ЗРОБИТИ ОРІГАМІ З ПАПЕРУ https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODoHVsvO2a4ds01BIMjW8Hwu

ОРІГАМІ ТВАРИНИ
https://www.youtube.com/playlist?list=PLgO79irj6ODoIHwL_cK9rq95uk7xlRD1y
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить