Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Кокуш. U.Сrane

Про кіно
Опубліковано: 15 січ. 2021 р.
Підписатися
Дивитись за посиланням:
https://youtu.be/Vv4_VyrpAWw

«Кокуш. U.Сrane» (Одержимість) – документальний фільм режисерів Світлани Соколенко та Андрія Зажарського, створений у 2018 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Це розповідь про найскромнішого українського двічі лауреата "Оскара" та його одержимість кіно.

Анатолій Кокуш — легендарна людина в українському кінематографі. Винаходи Кокуша користуються величезним попитом у Голлівуді. За допомогою техніки, винайденої та сконструйованої особисто Кокушем і на його студії "Фільмотехнік", знято безліч фільмів, рекламних відео, концертів, шоу та спортивних змагань по всьому світу. За свою діяльність Анатолій Кокуш двічі отримував нагороди Американської кіноакадемії за науково-технічні досягнення (так званий "Технічний Оскар").

Режисери фільму – Світлана Соколенко та Андрій Зажарський, автори сценарію – Олексій Уманський та Андрій Євстратенко, продюсер – Андрій Зажарський, директор картини – Аліна Копйова. Загальний бюджет фільму – 2 млн 316 тис. 113 грн. (100% державної фінансової підтримки).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить