Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Чи буває Зима? ❄ Олександр Хоменко ⛄ казка про ЗИМУ українською

Опубліковано: 15 січ. 2021 р.
Казка "Чи буває зима?" Олександра Хоменка - коротенька, але водночас цікава казка про зиму українською мовою, яка прийде до вподоби не тільки дошкільнятам, але й дітям будь-якої вікової категорії. Повчальну казку "Чи буває зима?" включають у програму позакласного читання у молодших класах. Казка не тільки розповідає як зимують різні тварини, а і повчає чемно поводитися і не ображати інших за їх погляди і висловлювання.

Казка "Чи буває зима?" розповідає про мишку, яка нажала колосків, щоб взимку мати чим поласувати. Адже скоро насувається зима з лютими морозами та сніговими заметами. Але як виявляється не всі про це знають. Їжачок ніколи не бачив снігу, який вкриває все довкола так, що ні ягід, ні грибів ніде знайти, адже в цей час солодко спить у своєму кубельці. Рак ніколи не бачив як річка замерзає, адже сам на дні у мулі зимує. А зозуля ніколи не бачила голих дерев, які зазвичай перед зимовими днями скидають додолу своє вбрання, адже відлітає в теплі краї.
Головною думкою казки слугує те, що не варто сміятися з того, про що сам до кінця не знаєш.

Питання до дітей за змістом казки "Чи буває зима?" можна переглянути на нашому сайті АудіоМама за посиланням: http://audiomama.com.ua/product/499-chy-buvae-zyma-oleksandr-homenko

Уривок із казки:
— Негоже це ви робите, що смієтеся з того, чого самі не знаєте. Звичайно ж, зима буває, але ви її ніколи не бачите. Бо ти, Їжаче, з самої осені й аж до весни спиш у своїй норі в теплому кубельці. А прокидаєшся тільки тоді, коли надворі сонечко пригріє й зацвітуть весняні квіти. Тож тобі й невтямки, що цілу зиму ліс під снігом простояв.
А ти, Раче, поринаєш у глиб ріки, і там у мулі перезимовуєш. А випливаєш, аж коли вода навесні прогріється. Тож і не знаєш, що річка скута кригою була.
А ти, Зозуле, як подмуть сирі осінні вітри, відлітаєш до вирію, в теплі краї. Та й не відаєш, що тут у лісі, де ти влітку пурхала в зеленому гіллі, стає холодно, морозно, все листя з дерев обпадає.

ПРОДОВЖЕННЯ тексту казки про зиму за посиланням: http://audiomama.com.ua/product/499-chy-buvae-zyma-oleksandr-homenko

Теги:
Казка про зиму для дітей
Казка про зиму слухати
Казка про зиму маленька
Казка про зиму відео
Казка про зиму на українській мові
Казка про зиму для дошкільнят
Казка про зиму для дітей 2 класу
Казка про зиму в лісі
Казка зима
Казка про зиму 3 клас
Казка про зиму 4 клас
Казка про зиму чарівницю
Казка про зиму в лісі
Казка про зиму дитяча

#казкаукраїнською #казкананіч #казкаимультик #казкадлядітей #аудіомама #зимоваказка #audiomama #мультикпрозиму #повчальнаказка #казкотерапія #аудіоказка #казкаонлайн
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить