Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Присмерк

Про кіно
Опубліковано: 19 берез. 2021 р.
"Присмерк" – документальний фільм режисера Валентина Васяновича. Стрічка була створена кінокомпанією "Гармата фільм" у 2012 році.

82-річна Марія та її хворий син Сашко живуть у глухій провінції. Через серйозну недугу Сашко осліп. Він боїться смерті матері, і Марія відчайдушно чіпляється за життя, усвідомлюючи, що нікому буде подбати про її сина. Їхні вчинки можуть видаватися ірраціональними, проте вони демонструють прагнення героїв не здаватися. Марія купує теля, Сашко починає навпомацки майструвати трактор…

"Так сталося, що в фільмі "Присмерк" я зняв ту саму героїню, що і в стрічці "Старі люди", тільки на 10 років пізніше. Це моя тітка. Так часто буває, що ти ходиш-ходиш, дивишся на людей, на об’єкти, на стосунки, але не розумієш, що це кіно. А потім щось відбувається і ти розумієш, що треба знімати, бо буде пізно вже скоро…", – режисер Валентин Васянович.

Картина отримала особливу відзнаку Міжнародного кінофестивалю Docudays UA та нагороду "Найкращий український повнометражний фільм" на Одеському міжнародному кінофестивалі в 2014 році.

Валентин Васянович є режисером, автором сценарію, оператором та режисером монтажу стрічки "Присмерк", продюсером картини є Ія Мислицька. Загальна вартість виробництва фільму склала 655 тис. 200 грн (100% державної фінансової підтримки).
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить