Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Обери СВОЄ кіно! «Марафон фільмів» до 30-ї річниці Незалежності України

Про кіно
Опубліковано: 23 берез. 2021 р.
Голосуй за улюблені українські фільми, які ти хотів би подивитись у кіно на річницю Незалежності! https://usfa.gov.ua/vote

За роки незалежності в Україні було знято багато фільмів: визначних та посередніх, талановитих та переоцінених, підтриманих державою та незалежних від державного фінансування, успішних та тих, що не знайшли відгуку в серці глядача. Українське кіновиробництво пройшло за цей час складний шлях від спаду до відновлення та розвитку.

Одним із поштовхів до появи сучасного українського кіно стало скасування в 2011 році успадкованої від СРСР системи "держзамовлення". Саме тоді Держкіно провело перший відкритий пітчинг – конкурсний відбір кінопроєктів на отримання державного фінансування.

З того часу в кінотеатральний прокат і на фестивальні майданчики України та світу вийшла чимала кількість фільмів, створених за державної підтримки.

Багато з них стали твоїми улюбленими, про деякі ти чув, але не зміг подивитись, якісь не потрапили в твоє поле зору – саме тому зараз ми пропонуємо тобі ОБРАТИ СВОЄ КІНО: ті українські фільми, які ти хотів би побачити на екранах кінотеатрів у тридцятий День народження нашої країни.

Голосуй за улюблені українські фільми, які ти хотів би подивитись у кіно на річницю Незалежності! Опитування триватиме до кінця липня. Стрічки, які будуть вибрані глядачами, вийдуть на екрани кінотеатрів у серпні, до 30-ї річниці Незалежності України.

Наведені списки фільмів є далеко не повними: більше інформації ти знайдеш у каталозі на нашому сайті https://usfa.gov.ua. Додавай свій варіант відповіді та обирай СВОЄ кіно!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить