Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Порт-Артур: японський удар по імперським амбіціям Росії // Історія без міфів

Цікаве
Опубліковано: 23 берез. 2021 р.
Підписатися
На початку 20-го століття керівництво Російської імперії бажало “маленької переможної війни”, аби уникнути революції. Японія для цієї мети здавалася цілком зручним противником. Натомість, росіяни отримали зовсім не маленьку і аж ніяк не переможну війну, а на додачу – ще й революцію.
Попри все, чимало солдатів, матросів і офіцерів українського походження вкрили себе славою в боях російсько-японської війни. В Україні зараз їх практично не згадують. Даремно – адже це наші співвітчизники і наша історія. Досвід ветеранів російсько-японської війни став у нагоді в роки Українських визвольних змагань. Тож наш північно-східний сусід не має жодного права присвоювати цю історію тільки собі.

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить