Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Плівки Медведчука та другий термін Зеленського | Київ викликає

Опубліковано: 17 берез. 2021 р.
Підписатися
Підтримати\Подякувати:
Patreon ➜ https://www.patreon.com/islndtv

З певністю можна сказати, що в Україні розпочався весняний політичний сезон. Перший крок зробила влада зробивши реорганізацію своєї партії та оприлюднивши записи переговорів росіян з лідером ОПЗЖ. Чи виправдає себе така стратегія, або Офіс президента чекає провал? Гості студії: Денис Казанський, Юрій Камельчук та Остап Дроздов. Ведучий: Сергій Іванов.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Ласкаво просимо до Ісландії.
Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: EASY, Офіс PRезидента, СІМ, Антиподи, Петров LIVE, Приватне обвинувачення та Наше здоров'я

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить