Зробити 1 раз і так, щоб було зручно всім? Чи регулярно вливати мільйони у покращення? Для КП "Київський метрополітен" вибір очевидний.
Чуєте неприємний звук сирени? Це пожежа? А може небезпечні злочинці? Чи аварійна ситуація? Та ні, просто маломобільні пасажири хочуть потрапити в метро 🤷♂️
Днями завершили встановлення нових турнікетів на станції метро Почайна. Такі ж турнікети вже встановлено ще на 5 станціях і їх орієнтовна вартість — понад 100 мільйонів гривень.
Але для маломобільних пасажирів ці покращення не стали “Ласкаво просимо”, а перетворились на “Молодой человек, пройдите пожалуйста!” Тому що без сторонньої допомоги, “фейс-контролю” та участі працівників метро ні батьки з дітьми у візочку, ні людина з інвалідністю не можуть зайти на станцію.
До того ж для епічності ситуації, коли контролери станції бачать їх на горизонті, то вмикають серену, яка оповіщує усіх навколо про потенційно “небезпечний об’єкт”. Тому я спільно з колегами зі пабліків "Київ дружній до батьків і малюків" Олею Мирцало та Олегом Рівтіним з "Цар-пандус" питаємо: навіщо робити оновлення, які знову не враховують права та доступ для усіх пасажирів без винятку? Як гадаєте?
Вдячний за допомогу у зйомці Serhii Ivanov, а у монтажі Olesya Nezhivaya.
✅Мої соцмережі
Facebook: https://fb.com/d.schebetyuk
Instagram: https://instagram.com/schebetyuk
Telegram: https://t.me/schebetyk
✅Ініціатива Доступно.UA тут
Сайт: https://dostupnoua.org/
Facebook: https://www.facebook.com/dostupnoukra...
Instagram: https://instagram.com/dostupno_ua
✅ Підтримати нас на патреоні: https://www.patreon.com/dostupno2020
розгорнути опис
згорнути опис