Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Одяг ВіЯр – твій стиль життя!

Опубліковано: 1 берез. 2021 р.
Підписатися
Ти створюєш комфорт для інших, а ми – для тебе 😊. «ВіЯр» уже 19 років пропонує найякісніші меблеві комплектуючі та послуги! Але улюблена справа – це більше, ніж робота. Це стиль життя. І ми створили одяг, який ідеально підкреслить твій стиль!

Почувайся зручно і розкуто у будь-якій ситуації – на роботі, вдома чи на відпочинку. Дизайнерська лінійка ВіЯр by Kolomatskaya універсальна і продумана до дрібниць, базова й індивідуальна водночас. Вдягай наші худі та футболки, підбирай подарунок для друзів і колег. Надихайся та змінюй простір навколо себе ✨!
Колекція одягу «ВіЯр» – це свій стиль життя 💛

Колекція ВіЯр by Kolomatskaya: https://viyar.ua/viyarwear
___________________________________
Ты создаешь комфорт для других, а мы – для тебя 😊. «ВиЯр» уже 19 лет предлагает самые качественные мебельные комплектующие и услуги! Но любимое дело – это больше, чем работа. Это стиль жизни. И мы создали одежду, которая идеально подчеркнет твой стиль!

Чувствуй себя удобно и раскованно в любой ситуации – на работе, дома или на отдыхе. Дизайнерская линейка ВиЯр by Kolomatskaya универсальная и продуманная до мелочей, базовая и в то же время индивидуальная. Одевай наши худи и футболки, подбирай подарок для друзей и коллег. Вдохновляйся и меняй пространство вокруг себя ✨!
Коллекция одежды «ВиЯр» – это свой стиль жизни 💛

Коллекция ВиЯр by Kolomatskaya: https://viyar.ua/viyarwear
___________________________________
Компанія «ВіЯр» понад 18 років на ринку і пропонує все для виготовлення меблів: матеріали, фурнітуру, виробничі послуги.
Переходьте на сайт і вибирайте своє місто:
🔹 https://viyar.ua/
«ВіЯр» у соцмережах і месенджерах:
🔹Facebook: https://www.facebook.com/viyar.ua
🔹Instagram: https://www.instagram.com/viyar.ua/
🔹Telegram: https://t.me/viyar_ua
🔹Telegram «Академії ВіЯр»: https://t.me/academyviyar
Ви створюєте найкращі меблі, ми вам у цьому допомагаємо!
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить