Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Трейлер «Мавка. Лісова пісня» українською

Про кіно
Опубліковано: 25 лют. 2021 р.
Підписатися
Українська студія Animagrad (FILM.UA Group) представляє новий тизер-трейлер повнометражного анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня». Прем’єра відео приурочена до 150-річного ювілею геніальної письменниці Лесі Українки, який країна відзначає у 2021 році.

Реліз мультфільму відбудеться в 2022 році.

Тизер проєкту (2017) можна побачити за посиланням https://youtu.be/effkoBQqm7g.
«Мавка. Лісова пісня» – повнометражний анімаційний фільм української студії Animagrad, заснований на образах із драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» та древніх міфів. Це історія про чудодійну силу любові, яка здатна об’єднувати, рятувати і дарувати життя. У проєкті переплітаються безліч елементів традиційної та сучасної української культури: міфології, літератури, музики і танцю.

У новому тизері-трейлері розгортаються захопливі події! Головна героїня Мавка приходить на допомогу наляканим зубрам. Вона – Берегиня й Душа Лісу, тонко відчуває настрої лісових жителів і здатна долати їхні страхи. Її магічна сила заспокоює і спрямовує стривожених мешканців Лісу на рятівний шлях.

Ця сцена відображає екологічну місію мультфільму – привернути увагу до захисту тварин, що знаходяться на межі зникнення: зубра, чорного лелеки, євразійської рисі та бурого ведмедя, а також рослин і метеликів. Про цю важливу тему в тизері-трейлері нагадує і зворушливий епізод із риссю та рисеням. Партнером проєкту в цій місії став Всесвітній фонд природи WWF-Україна.

Поряд із реальними тваринами у відео можна побачити й міфічних лісових створінь з давніх українських легенд. А ще вперше глядачі побачать коханого Мавки – талановитого музику Лукаша.

Також вперше в українській анімації для роботи над пластикою та рухами 3D-героїні Мавки було запрошено приму-балерину Національної опери, народну артистку України Катерину Кухар. На знімальному майданчику вона відтворювала дії головної героїні, їй навіть довелося виконати кілька трюків. Результат цієї кропіткої, технічно складної роботи можна побачити у сцені з зубрами.

Також особливу увагу в мультфільмі приділено музиці. До створення саундтреку тизера-трейлера залучили українських музикантів, серед яких – відомий фольклорний мультиінструменталіст Максим Бережнюк. Спільно з італійським композитором Даріо Веро була розроблена концепція об'єднання кінематографічної оркестрової музики та українських народних інструментів.

Унікальний та самобутній образ Мавки, зітканий із древніх легенд та елементів живої природи, доповнює низку сильних жіночих характерів, створених студією Animagrad, серед яких – героїні мультфільмів «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (2018) та «Роксолана».

Чарівність слов’янської автентики, сюжет, сповнений пригод, багатогранні характери героїв і добрий гумор роблять цей мультфільм привабливим для дітей і дорослих у всьому світі.

Жанр: фентезі, історія любові, комедія.
Мова: українська, англійська, російська.
Виробництво: Animagrad (FILM.UA Group).
Дата прем’єри: 2022.
За підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Режисери: Олександра Рубан, Олег Маламуж.
Продюсери: Ірина Костюк, Анна Єлісєєва, Єгор Олесов.
Лінійні продюсери: Яна Медведєва, Олександра Луценко
Сценарист: Ярослав Войцешек.
Арт-директор: Крістіан Коскінін.
Композитор: Даріо Веро.
Музика флейти для тизера-трейлера: Максим Бережнюк.
Вокал: Марта Спиженко.
Звук, колір: Postmodern Postproduction.
Постпродакшн-студiя: Postmodern Postproduction.
Постпродакшн-продюсер: Катерина Єрошкіна.
Колорист: Дмитро Василенко.
Саунд-супервайзер, мiкшування та перезапис: Роман Гоменюк.
Попереднє мікшування, звуковий дизайн: Анна Малієнко.
Звукоінженерка: Анна Гаврилюк.
Відеоінженер: Георгій Караманов.

Animagrad:
Facebook: https://www.facebook.com/Animagrad
Instagram: https://www.instagram.com/animagrad/
Сайт: https://animagrad.com/

«Мавка. Лісова пісня»:
Facebook: ​https://www.facebook.com/MAVKA.MOVIE/
Instagram: https://www.instagram.com/mavka.movie/
Сайт: https://mavka.ua/

WWF-Україна:
Facebook: https://www.facebook.com/wwfukraine
Instagram: ​https://www.instagram.com/wwf_ukraine
Сайт: https://wwf.ua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить