Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЕКВАДОР ОЧИМА УКРАЇНКИ 🇪🇨

Подорожі
Опубліковано: 28 лют. 2021 р.
Підписатися
Еквадор в 2021 році повністю відкритий для українців і не вимагає візу, лише ПЛР тест і ще один для відвідування Галапагоських островів. До цієї поїздки я знала так мало про цю незвичну але досить комфортну для життя країну, що вирішила поділитися своїм досвідом у відео.

Найпершим у списку моїх локацій був центр світу - монумент на екваторі, який якраз і знаходиться в містечку "Центр Світу" в країні "Республіка Екватору" - я в захваті від цих назв. Постоявши кожною ногою в різній півкулі я відчула саме частиною величезного географічного відкриття. У 1735 році завершилася місія французьких геодезистів, які тоді визначили, що центр світу знаходиться саме в цій точці, де я стою на відео. Пізніше точку перенесли на 240 метрів звідти, але пам'ятник залишили, бо він знаменує декілька наукових досягнень, які навіки уввійшли в історію.

Еквадор - країна вулканів, і на один з найнебезпечніших я спробувала піднятися, але потрапила в купу пригод через сніг, дощ і жахливу дорогу. Котопаксі (Котопахі) востаннє мав виверження в 2015 році, але за останні 300 років плювався лавою і димом бльше 50 разів.

Однією з причин відвідування Еквадору стали всесвітньо відомі Галапагоські острови, на яких сам Чарльз Дарвін досліджував рвзкісні види, і які підштовхнули його до створення теорії революції.

Запрошую подивитися відео про тиждень на Галапагосах https://www.youtube.com/watch?v=WkjnECJzFR0

Про ідеальну квартиру в Кіто https://www.youtube.com/watch?v=BuLsNpxxTYs

Підписуйтеся на мій інстаграм https://www.instagram.com/tanyakudryashka/
Фейсбук https://www.facebook.com/tanyakudryashkablog
Отримуйте знижку на перше бронювання житла на Airbnb https://www.airbnb.co.uk/c/tanyak2467

Я українська мандрівниця, подорожую світом без зворотнього квитка. Одночасно повноцінно працюю і подорожую, ділюся своїм життям цифрової мандрівниці через блог і відео.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить