Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

З України до Голлівуду

Про кіно
Опубліковано: 20 лют. 2021 р.
Підписатися
Дивитись за посиланням: https://sweet.tv/movie/20479-z-ukrajini-do-gollivudu

"З України до Голлівуду" – документальна стрічка режисерів Станіслава Сукненка та Галини Кувівчак-Сахно. Фільм було створено кінокомпанією "Фреш Продакшн Ю Ей" у 2019 році за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Ця стрічка є першим масштабним дослідження "українського сліду" в Голлівуді, історія про внесок українців не лише в розвиток "фабрики мрій", але й про їхній вплив на світове кіномистецтво. Картина "З України до Голлівуду" побудована на реальних історіях етнічних українців, які емігрували в Америку з різних регіонів, з різних причин та у різний час, але всі вони так чи інакше долучилися до голлівудського кінематографа. Мало хто знає, що наші земляки відіграли неабияку роль у появі "Оскара" та сприяли створенню найкращих американських фільмів, що стали історією світового кіномистецтва. Багато хто з них має свою зірку на "Алеї слави", "Оскар" чи "Золотий глобус", але найважливішим є те, що всі вони зробили неймовірний внесок, збагативши Голлівуд не тільки своїм талантом, а й привнесли в нього власну культуру, частину свого життя і душі.

Сценарій – Станіслав Сукненко, продюсери – Олег Щербина та Юлія Чернявська. Сума державної фінансової підтримки картини становить 2 млн 705 тис. грн при загальній вартості виробництва 3 млн 527 тис. грн.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить