Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Фільми про пограбування - Афера по італійськи, Золоті чоловіки

Про кіно
Опубліковано: 20 лют. 2021 р.
Підписатися
От тільки давайте по чесному - всі ми мріємо бути учасником якогось пограбування. І як правило з надією на мільйонний куш, і ще ліпше - це тихенько без жертв. І головне нас би зовсім не мучила совість, якби не те щоб ніхто не дізнався що це ми - а взагалі ніхто не дізнався що щось десь пропало. І ви не уявляєте тому всьому навіть є визначення - Золоті чоловіки - так називають групу грабіжників з ідеальним планом пограбування і найголовнішою умовою є відсутність жертв... звісно якщо все ідеально про таке пограбування дізнаються випадково і ох ох через дуже багато часу. Іронічно що можливо існують пограбування про які ніхто ніколи не дізнається, десь приблизно так як доля персонажів з фільму ще досі не відома і можливо вже і не буде відома якщо за стільки років все покрито продуманим секретом.
Сьогодні я вам зрекомендую крутий Італійський фільм який щойно добрався до світового прокату, звісно у вас є декілька миттєвостей щоб підписатись на канал і погнали.

Привіт я Ігор і ви на каналі IP UA я переглядаю все але розповідаю вам про найцікавіше і ось співробітник пошти Луїджи став головним Героєм фільму. Відзнятого як стверджують автори по неймовірно правдивій історії.
Напевно я починаю розуміти свою любов до Європейських фільмів, велика увага змісту та атмосфері, мінімум екшину максимум думок та теплої картинки, навіть в історії про пограбування!
Турин тисячу дев'ятсот дев'яносто шостий рік, Співробітник пошти просто мега невдоволений життям і безгрошів'ям, але не все так негативно, він крутий. Такий крутий як і його мрії. Він мріє про барчик - кафешку. У його планах на майбутнє все розставлено вже красиво, навіть є назва для його майбутнього відпочинкового закладу "Лафіга" - з португальської це вдача або везіння. Впевнена назва для впевного в собі на всі сто працівника пошти.
Тільки саме йому з останнім. маю на увазі везіння, і не дуже. Італійська влада приймає новий закон. Як сьогодні модно гворити оптимізовує пенсійний фонд. І цьому стильному та мрійливому чуваку пільгової пенсії не бачити і першої великої вилпати теж - а у нього на неї були ж плани... Він просто чесно працював і розраховував що все буде по-плану, по його омріяному плану.
Під час скиглення в інкасаторі набитому грошима товариш просить його заткнутись а вже як так все задовбало то нехай грабане інкасатора і забереться з країни щоб не чути він з колегами вже не чув цих невдоволень. І далі розпочинається сюжет!
Круто в фільмі те що він розбитий на декілька частин, всі події ми зможемо спостерігати з різних сторін учасників та я так розумію відповідно це правдива історія кожного як те все відбулось. Теплість щирість та красу саме цих всіх хлопців які були в команді я думаю ви достойно оціните. В цьоу ва допоможуть Італійські вулички, стиль їхнього життя та їхній неповторний темперамент.
Сценаристи режисери та акторський склад відпрацювали так що ви з героями картини станете друзями. Будете знати про них все. І можливо зрадієте чи співпереживатимете як за них так і за їхніх близьких!
Джампаоло Мореллі в картині саме і є той мрінийк, за плечима у італійського актора більше 30 фільмів, Google нам підказує що він не тільки актор а ще й займається сценаріями фільмів та є професійним режисером. Тому й зрозуміло що знаючи цю всю кухню від а до я зіграв він красиво в Афері по італійськи!
В Instagram ділиться всіма життєвими подіями та зустрічами з цікавими людьми
Маріела Гарріга - красуня, кубинка чи можливо красивіше буде Гаванка зіграла Джину, своїм гарячим характером вона дала перчику та гостроти в сюжет і звісно трішки покрутила як меланхолічними так і брутальними чоловіками чим додала безповоротних подій в цій історії
Профіль Instagram насичений красивими фотками там світлини повязані з кіноматографом і з її життя.
Фабіо Де Луїджі - зіграв Альвізе саме він в перепалці підкинув ідею плану як заварити цю всю справу, і навіть обмовився про ключовий момент який їм всім згодом і допоміг провернути все непомітно!

Фільм побачив світовий прокат нещодавно, тому оціно ще дуже мало але користувачі IMDB переважно дають йому 6 зірочок, враховуючи що це не блокбастер і не екшн - оскілкьи тільки такі жнри користуються шаленими рейтингами і до того в рекламному просторі він невіділився - на аоцінку можна не зважати.
Для любителів фільмів про пограбування та різні афери він просто мусить зайти і я його однозначно рекомендую.

Ото ж якщо ще непідписані на мій канал підписуйтесь, під цим відео ставте вподобайку, переглядайте фільм і обов'язково в коментарях пишіть свої враження про фільм у буду вдячний за рекмоендації фільмів які вам запали в душу, бувайте!

Маріела Гарріга
https://www.instagram.com/mariela_garriga/
Джампаоло Мореллі
https://www.instagram.com/giampaolo_morelli/
#українською #кіноогляд #фільми
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить