Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

23 лютого, китайські добровольці, "іхтамнєти" в Іспанії: РККА в 1918–1939 // 10 запитань історику

Цікаве
Опубліковано: 17 лют. 2021 р.
Підписатися
Ранній період історії Червоної Армії оповитий численними міфами і фальсифікаціями. Чого вартує навіть колишнє свято 23 лютого – адже Червону Армію насправді заснували зовсім іншого дня! Чи була вона окупаційною для України й наскільки масово записувалися українці до її лав? Як вплинула на Червону Армію українізація 1920-х та яку роль відіграла РСЧА під час Голодомору? На ці та інші запитання відповідає Василь Павлов – військовий історик, голова громадської організації "Центр мілітарної історії".

Рекомендуємо подивитися:
🔸 "За ВДВ!": радянські міфи – російська реальність 👉 https://youtu.be/fTRxdOsfZKA
Дякуємо за голос @Нудний Пенс

Підтримай нас на Патреоні 💰 https://www.patreon.com/historyUA
Наша monoБанка 💰 https://send.monobank.ua/jar/AYzaYr7xWQ
ПриватБанк 5168 7574 1861 1598

ФБ 👉 https://www.facebook.com/Historywithoutmyths
Співпраця 👉 istoriya.bez.mifiv@gmail.com

“Історія Без Міфів” – це популярний канал про минуле України та світу без прикрас і фальсифікацій. Експертами наших програм є фахові історики (доктори й кандидати історичних наук, професори, доценти, співробітники наукових інститутів та історичних музеїв), кожен із яких є спеціалістом із конкретної проблематики. Тематика випусків охоплює всі періоди та висвітлює широкий спектр питань: політична, військова, економічна історія, історія міжнародних відносин, історія культури, мистецтв і спорту, біографії видатних особистостей.
Мета нашого проєкту – спростування антинаукових міфів, фейків і стереотипів про Україну та українців, поширення суспільного інтересу до історії, гордості за славетне минуле, перемоги й досягнення українського народу, сприяння консолідації українського суспільства, формування позитивного іміджу України й українців.
Щотижня на каналі виходять 2 нових відео: в середу "Історія без міфів" о 14:00 та в суботу "10 запитань історику" о 12:00.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить