Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

KALUSH - Не забуду

Музика
Опубліковано: 19 лют. 2021 р.
Підписатися
ДЕБЮТНИЙ АЛЬБОМ ТУТ: http://kalush.lnk.to/HOTIN

Лист Анастасії Луньовій

Настя, пам‘ятаєш, я завжди тобі обіцяв присвятити пісню, але завжди відкладав, думаючи, шо часу ще багато.....а час летить як на скоростях.....і вот, вона. Та сама пісня, про яку ми так багато разів жартували, но навіть не підозрювали, шо вона може вийти вже після нашого розставання!
У кліпі я зобразив нашу історію так, бо краще аби вона була такою, тоді б мене не мучила так сильно совість.....до сих пір.....паяє.
Сьогодні рівно рік, як ми не бачились, но в мене досі спливає кадр перед очима — як ти виглядаєш з вікна общаги, поки я лізу по ґратах.....як це було часто.....тільки зараз розумію як це було романтично.
Пам‘ятаєш постійні пробивони, коли не буде твоїх подруг по кімнаті?).....і як бувало вони не вчасно приходили)).....як ми могли годинами говорити ні про що, перериваючись тільки тоді, коли пацани до мене приходили мутити.....як я тебе заспокоював, шоб ти не переживала через це.
Мільйони моментів крутяться в голові, які я не забуду.....як ми в аквапарку застрягли в трубі, чи як ти пищала на скалодромі, шоб я тебе зняв, як ти малювала мій голий портрет, а потім сусідка по кімнаті його силою виривала, шоб глянути)) Як ми в страсті закрились в тенісній, а потім єлі вибрались звідти, не забуду, як на львівський батл ти намалювала мені плакат, і тримала його високо всі 3 раунди, як ми вчились разом їздити на лижах, літні ночовки на річці, ти точно не забула калуську електричку і впевнений, шо тебе досі пам‘ятає Грам.....атвічаю — ти єдина моя дівка з якою я не пригадую ніяких негативних моментів.....напевне тому, ти й єдина кому я написав таку пісню.
Хоч ми зараз і живемо в різних містах, і ніколи більше не будемо разом, ти мені ніколи не будеш чужою людиною, і я буду допомагати тобі чим зможу.....ти мене знаєш.....я вдячний тобі за всі щасливі моменти, які ти мені подарила, за те, що була також моїм кращим другом і радником в багатьох питаннях, ти була одна з небагатьох людей, чия думка мені була важливою, думаю ти внесла вагомий вклад в моє життя.....ти допомогла мені вийти з депресії у 2017 і якби не ти, думаю «Торба» звучала б інакше, я ж писав її коли ти була поряд.....дякую за обкладинку.....дякую за найкращі спогади.....дякую за твій вклад в мене.

P.S.:....ну і раз все ж таки настав в нас день, коли я джентльмен.....цей вірш також тобі:

Не забуду я запах у 201-ій кімнаті
Як махала рукою мені ти з вікна
Не забуду я промені сонця на платті
Твоєму, що завжди вкрашала весна

Не забуду я губи твої, на літньому граді
У Львові минали в нас юні літа
Хай забуду любу, яку любитиму, адже
Найкращі моменти, дарила одна

29.02.2020р. Псючий Син

Наш інстаграм: https://www.instagram.com/kalush.official

Підтримай нас на патреоні: https://www.patreon.com/KALUSH

BOOKING:
+380 50 386 3103 (Ekaterina)
kalush.concert@gmail.com

Слухай на музичних платформах:

Spotify - https://spoti.fi/3s5mDoc
Apple Music - https://apple.co/3s5Ozbw
ФанЛінк: https://kalush.lnk.to/HOTIN

Credits:
Cast - Dariya Barihashvili
Director - Sergii Chebotarenko
DOP - Nikita Khatsarevich
Producer - Stanislav Smyrnov
Focuspuller - Mitya Borodin
Producer assistant - Max Luchko
Camera assistant - Aleksandr Martynyuk
Style - Alina Oleynik
Color - Dmitry Vasylenko
Crew - Misha Gusak
Інструментал: Syr Soroka
Зведення: Антон Дітяшов
Гітара: Арсен Горбач
Текст та виконання: Псючий Син, Вованич Західний
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить