Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Депутати «Слуги народу» і «ОПЗЖ» об’єдналися та заробляють крадіжкою лісу на Шосткинщіні

Опубліковано: 15 квіт. 2021 р.
Підписатися
В обєктиві мафія міста Шостки - Депутати «Слуги народу» і «ОПЗЖ», яких бояться навіть і правоохоронні органи, а обсяги крадіжки лісу набули катастрофічних масштабів.
У матеріалі:
- Нацполіція Шостки затримує вантажний автомобіль «Рено» (тягач-довгомір), завантажений деревиною - в кузові знаходився діловий ліс-кругляк хвойних порід (сосна) високої якості, призначений для промислової переробки. Під час перевірки було встановлено, що деревина не має жодних позначок і не супроводжується спеціальними чіпами. Автомобіль, як того вимагає закон, був відправлений на штрафмайданчик до з'ясування всіх обставин. Однак, зовсім скоро і машина, і вантаж були повернуті власнику, оскільки суд не вважав за порушення вищевказаний факт.
- спалений автомобіль Шосткинського активіста, борця з незаконними вирубками лісу
- "Лісова" мафія міста Шостки:
- Олексій Романько - депутат Сумської обласної ради від партії «Слуга народу», який багато років займається деревопереробкою за допомогою свого підприємства «Сател».
- Максим Бердюгов - очільник Шосткинського агролісгоспу
- Віктор Гузей - скандально відомий шосткинський поліцейський, який був звільнений з органів за розкрадання і хабарі. У підсумку - справу зам'ято, а колишній поліцейський корупціонер та колаборант став депутатом місцевої ради від партії ОПЗЖ і зайнявся схемами з лісом.
- обкатані схеми крадіжки лісу:
- ділова деревина - лісоматеріали з дерев цінних порід, вивозиться під виглядом ров або фрезерованих заготовок для виготовлення будь-яких виробів з дерева
- вирубка цінних порід під виглядом санітарної рубки. Санітарна рубка передбачає видалення хворих і старих дерев. А в нашому випадку «хворими» і «старими» виявляються вікові корабельні сосни.
- рубки проводяться у вихідні дні, що заборонено. Щоб приховати сліди незаконних рубок, «лісова братва» використовують прийом самовільної порубки. Коли ліс вивозиться, а в поліцію робиться заява, що нібито самовільну порубку зробили невідомі.
- лісопилка Віктора Гузєя селище Вороніж Шосткинського району
- лісопилка в Кролевці Олександра Слюсара, депутата Сумської обласної ради від «Слуги народу», хорошего знайомого Олексія Романько
- «Слуга народу» Олексій Романько та монополія на вирубку і перевезення лісу
- працівники вирубок без оформлення і необхідних допусків
- Шосткинський агролісгосп планомірно заганяється в борги

Дякую правоохоронним органам Шостки, які роблять все можливе для боротьби з місцевою мафією та за надану інформацію!
Я по собі добре знаю, що Шостка - це важке місто, Я розумію, як важко служити чесним поліцейським Шостки, коли ця мафія дахується обласниками та покривається "своїми" ж судами та прокурорами...
Очікую й надалі інформацію по паразитам, з якими боротись важко або неможливо з зрозумілих причин, залюбки надам максимального розголосу.
Борімося - поборемо!

Не забувайте підписуватись на канал та поширювати матеріали,корупцію та корупціонерів зможемо побороти тільки разом
Електронна пошта для надання інфи: yaroslavbondarenko.live@gmail.com

Сторінка ЗЕшквар у соцмережі facebook:
https://www.facebook.com/ZEshkvar.day/

Підписатись:
Сторінка в facebook:
https://www.facebook.com/YaroslavBondarenko.BlogUA

Сторінка в twitter:
https://twitter.com/Yar_Bondarenko

Канал Telegram:
https://t.me/Yaroslav_Bondarenko

Мої дошки в pinterest:
https://www.pinterest.com/Yaroslav_Bondarenko

Мій персональний сайт Бондаренко.live:
https://bondarenko.live

Акаунт в facebook:
https://www.facebook.com/Yaroslav.Bondarenko.003

#Романько #Гузей #Шостка #Слюсар #Бердюгов #мафія #Сумщина #Кролевець #Вороніж #агролісгосп #лісгосп #вирубка #ліс #корупція #крадіжка #схеми #ОПЗЖ #СлугаНароду #Сател #Нацполіція #поліція #правоохоронці #прокуратура #суд
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить