Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Як суддя Вовк допоміг Коломойському у справі «Приватбанку» | Таємниці Слідства

Опубліковано: 15 квіт. 2021 р.
Підписатися
Дев’ять мільярдів гривень — саме таку суму «зекономив» олігарх Ігор Коломойський через рішення заступника голови Господарського суду Києва Вадима Босого, який став на сторону олігарха у його спорах з Нацбанком.

«Правильне» рішення суддя Босий ухвалив після «консультації» з головою Окружного адмінсуду Києва Павлом Вовком.

Почалася ця історія у травні 2019 року. До Павла Вовка у кабінет завітав його колега — заступник голови Господарського суду Києва Вадим Босий.

На той час він розглядав справу за позовом Ігоря Коломойського до Національного банку України і націоналізованого «Приватбанку».

Справа стосувалася кредитних договорів та договорів поруки, які Коломойський намагався визнати недійсними через суд.

У цей період Павло Вовк і його колеги якраз «перевзувалися у польоті» — налагоджували контакти з представниками команди Зеленського. Про це журналісти «Слідство.Інфо» розповідали у другій частині фільму-розслідування «Нарадча кімната».

Після перемовин Вовка з колегою та кількох таємничих дзвінків Вовка, мільярди в державний бюджет так і не потрапили — суддя Босий ухвалив рішення на користь Коломойського.

Як і чому українські судді «рятували» держбюджет від грошей олігарха Коломойського — розповідаємо у матеріалі «Таємниці Слідства»

Матеріал створено за кошти, які команда «Слідство.Інфо» зібрала під час краудфандингової кампанії «Суддівські секрети: розслідування про українські суди» на «Спільнокошті», та за співфінансування «Міжнародного фонду «Відродження».

ПРИЄДНУЙТЕСЯ ДО СЛІДСТВО-КЛУБУ:
https://www.patreon.com/slidstvo_info​​​​
https://www.slidstvo.info/pidtrymaty/​​​​

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШІ СОЦМЕРЕЖІ:
Telegram https://t.me/slidstvo_info​​​​
Instagram https://www.instagram.com/slidstvo_in...
Faсebook https://facebook.com/slidstvo.info/​​

#слідствоінфо #таємниціслідства #суддівські_секрети
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить