Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Російське вторгнення. Чи готові ми до великої війни? | Бутусов, Луценко, Павловський | Київ викликає

Опубліковано: 13 квіт. 2021 р.
Підписатися
Підтримати\Подякувати:
Patreon ➜ https://www.patreon.com/islndtv

Починаючи з кінця березня Росія постійно нарощує військову напругу на сході України. Стягування військ до кордону, провокації з боку сепаратистів та заяви російських політиків про велику війну. Україна перейшла у режим очікування та готується до нагіршого. Влада запевняє, що армія готова відбити ворога. Чи варто довіряти цим словам? Гості студії Юрій Бутусов, Ігор Луценко, Гліб Павловський. Ведучий Сергій Іванов.

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Ласкаво просимо до Ісландії.
Ми — спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Антиподи, Петров Live, Київ Викликає, Чарівний Київ, Рада НацБезпеки, Приватне обвинувачення, Офіс PRездента, Лікар Васильєв та Чорна п'ятниця.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить