Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ЕКОНОМІЯ НА ІГРАХ ДО 85% 🔥 Як Поділитись Бібліотекою Ігор в STEAM Family Sharing | OLDboi

Опубліковано: 26 берез. 2021 р.
Підписатися
Як поділитись Бібліотекою ігор в Steam? Як Економити на Іграх? Які Підводні камені Family Share в Steam? У цьому відео я розповім, як придбати якийсь умовний "Minecraft 2" не за повний цінник, а в шість разів дешевше!

OLDboi - це канал про відеоігри та все, що з ними пов'язано. Якщо вам подобаються ігри і ви хочете почути та побачити чесний та щирий відгук, огляд чи рекомендацію - тоді вам сюди!
Приємного перегляду!

Підтримай вихід нових відео на Патреон!
Patreon: https://www.patreon.com/oldboiua

Якщо ж щомісячна підписка - це занадто для тебе, але підтримати хочеться, в мене є чудова альтернатива!
Донат: https://donatua.com/to/oldboiua
Моно: 4441-1144-4212-5579

Основний Канал: https://www.youtube.com/c/OLDboiUA
Живий Канал: https://www.youtube.com/c/OLDboiUAOnAir
OLDboi Shorts:
Twitch: https://www.twitch.tv/oldboiua
Telegram: https://www.t.me/oldboi_ua
Telegram CHAT: https://t.me/oldboichat
Discord: https://www.discord.gg/Xz6j7wH
Facebook: https://www.facebook.com/OLDboiUA
Instagram: instagram.com/OLDboiUA

00:00 - Про що буде це відео
01:01 - Привітання та Прохання
01:54 - З ким Можна Ділити Ігри в Steam
02:43 - Основні Положення Family Sharing
06:43 - Подяка Найкращим Людям у Світі
07:43 - Інструкція Як Поділитись Бібліотекою Ігор в Steam
08:50 - Підсумок
09:36 - Висновок

Слова, за якими ви могли шукати це або подібні відео:
oldboi, oldboi ua, проходження, Олдбой, як поділитися іграми в стиме, steam, стим, стіам, урок, туторіал, ігри, Call of Duty, gta 5, Minecraft, Гайд, walkthrough, gameplay, game, pc , steam sale, video games, fps, valve, f2p, 2021, як налаштувати family sharing, безкоштовні ігри на пк, безкоштовні ігри, де купити гри, як передавати гри, безкоштовні ігри в steam, стім, як поділитися грою в steam, як поділитися грою з одним в steam, поділитися іграми, Стеам, cs go, cs go поділитися, Steam, Як передати гру в steam з одного аккаунта на інший, Як перемістити гру з одного аккаунта Steam на інший, Як перенести гру з одного аккаунта Steam на інший, як передати гру в steam одного, як передати гру в steam на інший рахунок, як подарувати свою гру одному в steam, як передати активовану гру в steam, як скинути гру в steam одному, режим сім'я в steam, family sharing стім, чи можна передати куплену гру в steam, як передати свою гру в steam другу, сімейна бібліотека steam, майнкрафт.
как настроить family sharing, бесплатные игры на пк, бесплатные игры, где купить игры, как передавать игры, бесплатные игры в steam,стім, Как поделиться игрой в steam,как поделиться игрой с другом в steam, поделиться играми, стеам, cs go, cs go поделиться, Steam, Как передать игру в стиме с одного аккаунта на другой, Как переместить игру с одного аккаунта Steam на другой, Как перенести игру с одного аккаунта Steam на другой, как передать игру в стиме другу,как передать игру в стиме на другой аккаунт, как подарить свою игру другу в steam, как передать активированную игру в стиме, как скинуть игру в стиме другу, режим семья в стиме, family sharing стим, можно ли передать купленную игру в стиме, как передать свою игру в стиме другу
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить