Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Вулкан.Трейлер

Про кіно
Опубліковано: 26 берез. 2021 р.
Дивитись за посиланням:
https://megogo.net/ua/view/8224425-vulkan.html
https://oll.tv/uk/films/460093-vulkan
https://sweet.tv/movie/20520-vulkan
https://takflix.com/uk/films/volcano

«Вулкан» - копродукційний українсько-німецько-монакський драмедійний фільм 2018 року, повнометражний ігровий режисерський дебют Романа Бондарчука. Світова прем'єра фільму відбулась 1-го липня 2018 року на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де фільм брав участь в конкурсній програмі «На схід від Заходу». Стрічка отримала декілька найвищих фестивальних нагород, зокрема за найкращу режисуру на міжнародному фестивалі в Алмати. У березня 2019 року Роман Бондарчук був відзначений за фільм Національною премією України імені Тараса Шевченка.

Після декількох дивних збігів, Лукас, перекладач, який працює в ОБСЄ, опиняється в південноукраїнському місті Берислав. Ставши мимовільним гостем свого дивного господаря Вови, Лукас стикається з абсолютно новим всесвітом, у якому життя здається повністю відірваним від будь-якого звичного укладу. Незважаючи на його початкову неприязнь, Лукас усе більше й більше захоплюється Вовою та його дочкою Марушкою - і це, зрештою, підштовхує до власних пошуків давно загубленого щастя.

Фільм створено компанією ТОВ "Татофільм". Загальний бюджет стрічки становить 9 900 000 грн, з них 4 884 173 грн – державна фінансова підтримка. В широкий український кінопрокат стрічку випущено 4 квітня 2019 року компанією UFD.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить