Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Верховна Рада не готова підтримати Податковий кодекс, запропанований урядом

Переглядів: 55
Опубліковано: 7 груд. 2015 р.
Підписатися
За нього не голосуватимуть три фракції коаліції: БПП, "Батьківщини", "Самопомочі", а також "Радикальної партії" та "Опозиційного блоку". Таку позицію політсили озвучили на погоджувальній раді. Здебільшого нарікали, що зміни, запропоновані урядом, не збільшать надходжень у бюджет, бо передбачають 20% податку для всіх підприємств. Таку ж ставку відрахувань Мінфін хоче залишити для зарплат українців. Депутати розкритикували уряд і за те, що затягнув із поданням проекту бюджету-2016. БПП запропонував зібратися на позачергове засідання наступного тижня, щоб розглянути всі першочергові питання, – аби в останній пленарний тиждень мати більше часу на розгляд Податкового кодексу й бюджету. Остаточний варіант державного кошторису в уряді має з'явитися вже в середу, – запевнив віце-прем'єр Геннадій Зубко. Тоді документ подадуть у парламент, тож профільний комітет матиме два тижні на розгляд.

Уряд розробляє бюджет на наступний рік, спираючись на надходження, передбачені податковою реформою Мінфіну. Вона запроваджує єдину ставку у 20% для всіх видів оподаткування. Профільний комітет парламенту пропонує інший законопроект. За ним, податок для фізосіб становитиме 10%, ПДВ та на прибутки підприємств – 15. І лише єдиний соціальний внесок пропонують на рівні 20%.

Повний випуск новин тут: http://1tv.com.ua/news/74486

Сайт http://1tv.com.ua/
Підписуйтесь на наш канал: https://www.youtube.com/user/1tvUkraine
Останні новини та анонси на facebook: https://www.facebook.com/1tvua
Читайте нас на Twitter: https://twitter.com/1tvua
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить