Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

ВАГІТНІСТЬ: від ЗАЧАТТЯ до ПОЛОГІВ | HEALTH

Цікаве
Опубліковано: 21 листоп. 2018 р.
Підписатися
Все про вагітність від зачаття до пологів просто зараз у #Health у розмові з акушером-гінекологом Київського обласного центру охорони здоров'я матері і дитини Анни Киналь.
Виникають додаткові запитання? Коментуйте і Олександр Васильєв обов`язково знайде відповідь. Наші знання на службі вашому здоров’ю!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить