Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

#20 Імміграція в Канаду з України ч.2 (продовження) - провінційні програми та Експрес Ентрі

Подорожі
Опубліковано: 24 берез. 2018 р.
Підписатися
Перше відео: https://goo.gl/MTdoZk
Всі посилання по імміграції зібрані тут: https://goo.gl/khSUSY
НАШІ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ
Інстаграм: https://www.instagram.com/ua_in_canada_2day/
Фейсбук: https://www.facebook.com/uaincanada2day/
Твітер: https://twitter.com/UAinCanada2DAY
Ютуб: https://goo.gl/8PJK4j
Електронна пошта: canadaorgua@gmail.com

Вітаємо!
Продовжуємо тему інформаційних відео про імміграцію до Канади. Відразу хочемо застерегти, що ми не надаємо послуг з імміграції, а лише розповідаємо власний досвід або поширюємо інформацію щодо імміграції яка знаходиться в інтернеті.
В першому нашому відео (посилання вище) ми загально та популярно розповли про федеральну систему Експрес Ентрі (Express Entry), ми не заглиблювались в деталі а лише дали розуміння основних принципів канадської імміграційної системи. В сьогоднішньому відео ми вже підемо трощки далі.
По-перше, ми доповнимо інформацію про Експрес Ентрі, а саме: розповімо про три федеральні програми за якими ви можете іммігрувати. Також ми розповідаємо про зв'язок між федеральною системою та провінційними програмамми.
По-друге, ми розповідаємо про таку річ як Job Offer в рамках федеральної системи та як це впливає на процес імміграції. Крім того ми говоримо у відео про типи провінційних програм (стрімів).
По-третє, коротко відповімо на найпопулярніше питання про імміграцію до Канади, а саме: як іммігрувати якщо немає англійської мови і немає жодного уявлення що треба робити.
В наступних відео будемо аналізувати стан провінційних програм окремих територій та провінцій. Посилання на всю інформацію ми будемо додавати в опис відео. Тому якщо якісь питання для вас лишились не зрозумілими, переходьте і читайте. Якщо самі не знайдете пишіть нам і си спробуємо допомогти.
На останоу, хочемо поядкувати всім за цікавість до нашого каналу. Всім хто цікавиться темою імміграції або просто хоче дізнатись щось цікаве про життя українців у світі підписуйтесь на наш канал та соціальні мережі. Побажання, запитання, зауваження і т.п. лишайте в коментарях або надсилайте на електронну пошту. Всі посилання в описовій частині відео.
Всім гарного дня!
UAinCanada2DAY або Українці в Канаді

#canada
#канада
#ukraine
#україна
#українцівканаді
#UAinCanada2DAY
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить