Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Шосте Чуття - Я без тебе

Музика
Опубліковано: 13 берез. 2018 р.
Підписатися
«Я без тебе» – новий сингл від гурту «Шосте Чуття»
Весна надихає на романтичні думки та переживання. Не оминуло це і музикантів з гурту «Шосте Чуття». Колектив презентував пісню «Я без тебе». Композиція лірична за настроєм, але водночас традиційна для «Шостого Чуття» за звучанням.
«Коли ти залишаєшся серед чотирьох стін з одним вазоном і тишею навколо, тільки тоді починаєш усвідомлювати, що не цінував тих днів, коли кохана людина буле поруч і заповнювала цю порожнечу. Тепер ти до нестями хочеш знову спільних сніданків, кави з одним на двох круасаном, невимушених посмішок та пронизливих поглядів, годинних розмов ні про що, і водночас про все, прогулянок під палючим сонцем і проливним дощем, та, навіть, сварок, які закінчуються за 15 хвилин палким поцілунком та засинанням в обіймах під улюблений фільм. І ти кажеш: «Я без тебе цього всього не зможу», – розповів про нову пісню соліст гурту Михайло Бучковський.
Пісню «Я без тебе» з березня можна буде почути на хвилях радіостанцій та у мережі Інтернет. Колектив незабаром вирушить у концертний тур на підтримку сингла. Перелік міст, в яких відбудуться концерти, скоро будуть оголошені на офіційних сторінках гурту.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить