Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Віктор Винник і МЕРІ - Про Них (official video)

Музика
Опубліковано: 13 жовт. 2017 р.
Підписатися
Музика і слова Віктор Винник
Аранжування Остап Панчишин
Запис, зведення Мар‘ян Криськув “Jenny Records”
Режисер - Віра Яворська
Оператори - Дмитро Кошлань, Роман Фірман

Також долучайтесь до нашої спільноти у соцмережі FB:
https://www.facebook.com/merigroup

До Дня Української Армії Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню та кліп про Добровольців

На Покрову Україна вшановуватиме свою Армію. Це свято особливо важливе в час визвольної війни, яку наша країна веде на сході.

За роки збройного протистояння з ворогом українськими артистами було написано багато пісень на воєнну тематику, щоправда зараз інтерес до таких пісень помітно поменшав.

Лідер групи МЕРІ Віктор Винник вважає, що така ситуація є неправильною, оскільки війна не закінчилась, ми повинні пам’ятати про це і усіляко підтримувати наших захисників.
Нова пісня, яку презентують музиканти, отримала назву «Про них» і, як зазначив Віктор, написана вона з думкою про Добровольців – людей, які свідомо стали на захист Батьківщини.

Музикант вважає, що роль добровольчого руху у цій війні несправедливо применшують, і цією піснею він хоче нагадати про патріотів, які захищають країну від ворожої агресії.
Також на пісню було відзнято кліп.

Командир 8-го окремого батальйону Української Добровольчої Армії «Аратта» Андрій Гергерд на псевдо Червень (давній знайомий Віктора Винника) запропонував знімати відео у звільненому Широкиному, буквально на бойових позиціях.

«Зйомки відбувалися під звуки пострілів, але коли бачиш поруч таких людей, страху немає. Вщент зруйноване ворогом українське Широкине справляє гнітюче враження та водночас дає чітке розуміння того, що це наша земля і її захист – наш обов’язок…» – зазначив Віктор Винник.
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить