Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

TRACH - Ти Кохання Мого Життя (audio)

Музика
Опубліковано: 7 лип. 2016 р.
Підписатися
Динамічно, щиро, яскраво про любов заспівав талановитий український співак Володимир Трач. Ніжний голос у поєднанні з палкими почуттями створили мікс пристрасного зізнання від закоханого чоловіка. «Ти Кохання Мого Життя» - пісня, яку варто спробувати на смак!

Автором слів і музики пісні «Ти Кохання Мого Життя» стала співачка, композитор – Гайтана.

«Гайтана є не тільки чудовою співачкою, але й прекрасним автором пісень. Її музичне бачення і стиль близькі моєму серцю. Ми з нею хороші друзі. Ідея записати пісню Гайтани виникла рік тому. Пам’ятаю, коли я озвучив їй свої думки, вона одразу відгукнулась і так з'явилась пісня – «Ти Кохання Мого Життя». Звичайно пісня мені одразу сподобалась. Мені хотілося якомога яскравіше передати настрій цієї композиції і ключову емоцію. Ми досить довго експериментували і нарешті віднайшли те, що шукали. Пісня зазвучала саме так, як потрібно і тепер я готовий презентувати її українському слухачеві».

«Володимир дуже талановитий музикант. Мою пісню він наділив потужною чоловічою енергетикою і щирим почуттям.
Куштуйте! Приємного прослуховування», - поділилася Гайтана.

Володимир Трач – екс-соліст відомого українського гурту «Mansound», який представляв Україну у найпрестижніших міжнародних джазових фестивалях, в тому числі «Lionel Hampton Jazz Festival» (USA). Зі своєю програмою музиканти виступили у більш ніж 30-ти країнах світу. Розпочавши сольну кар’єру, Володимир Трач підкорив вокальні шоу завоювавши прихильність тренерів і публіки своїм яскравим вокалом і музичним смаком.

iTunes: https://goo.gl/PXBCGj

VK: http://vk.com/trach.music
Facebook: https://www.facebook.com/trach.music
Instagram: https://www.instagram.com/trach.music/
Soundcloud: https://soundcloud.com/volodymyr-trach
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить