Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook - Розважальні - Музика - Про кіно - Ігри - Цікаве - Суспільство і політика - Подорожі - Технології - Влоги - Буктюб (про книги) - Хобі та робота - Спорт - Їжа

Музика Олег Скрипка - Україна (Official video)

Переглядів: 383 695
Опубліковано: 19 серп. 2016 р.
Підписатися
До 25-ої річниці Незалежності Олег Скрипка презентує пісню «УКРАЇНА»
https://itunes.apple.com/ua/album/u-kraina-single/id1141399490


Авторами музики та слів пісні “УКРАЇНА”, написаної у стилі нео-етно рок, є Олег Скрипка та Євген Гапон - фронтмени українських гуртів Воплі Відоплясова і Nokturnal Mortum. Серед митців, які підтримали наш проект - відомий український художник Олег Шупляк, який зробив відео-ряд на пісню “УКРАЇНА”. Він отримав визнання в Україні і світі як автор картин-ілюзій в техніці «Двовзори», де на одному полотні можна побачити не лише портрет, а й пейзаж або жанрову сцену.
“Ця пісня народжувалася довго і непросто. Ми намагалися укласти у неї власні переживання і очікування. Але життя в Україні вирує занадто швидко. Усі студійні аудіоверсії не встигали за цим виром… Фронтовий тур гурту ВВ із виступами в Авдіїівці, Мар’їнці та Костянтинівці ще більше змінив моє сприйняття світу. Там я побачив українських героїв. Це - алмази, кристально чисті та міцні. У порівнянні з ними кіношні супермени - хлопчаки для биття. Я пишаюся тим, що живу на одній землі і дихаю одним повітрям із такими людьми” – розповідає Олега Скрипки – “Це відчуття надало нове звучання пісні “УКРАЇНА”, глибші слова та виразніші музичні відтінки. Я мрію, аби моє сприйняття рідної країни відчув серцем кожен із вас. Аби світла та героїчна Україна постала перед усіма нами. Адже Україна – це ти. Саме це ми вкладаємо в меседж у назві нашого спільного проекту - “U-KRAINA”. Ця пісня є дарунком українським бійцям-атлантам, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. А також – кожному українцю, який пишається своєю країною, уособлює із нею власну долю, своє майбутнє і несе відповідальність за неї”.

Посилання на лірик-відео "Україна":
https://youtu.be/aZhV63RwpQg

Copyright © 2016 Kraina Mriy LLC . All rights reserved.

Автори музики і тексту – Олег Скрипка  та Євген Гапон
Аерозйомка "Copterfilm» (м. Бережани) - Любомир Кузяк, Олександр Караневич, Олег Шупляк
Усі картини і фотографії - Олег Шупляк (http://art.ber.te.ua)

Офіційний сайт: http://www.krainamriy.com/
Офіційний Facebook Країни Мрій: https://www.facebook.com/krainamriy
Офіційний Facebook Олега Скрипки: https://www.facebook.com/o.skrypka
Офіційний Facebook Воплів Відоплясова: https://www.facebook.com/vopli
Офіційний ВКонтакті Країни Мрій: https://www.vk.com/krainamriy
Офіційний Instagram Олега Скрипки: https://www.instagram.com/o.skrypka/
Офіційний YouTube канал: https://www.youtube.com/c/KrainaMriyOfficial
Офіційний Google+: https://plus.google.com/+KrainaMriyOfficial
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить