Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Злата Огнєвіч - ТАНЦЮВАТИ (Official video)

Музика
Опубліковано: 9 черв. 2017 р.
Підписатися
Злата Огнєвіч випустила яскраве відео на пісню "ТАНЦЮВАТИ", режисером кліпу став хореограф Freedom-ballet Костянтин Гордієнко. Справжнім подивом для шанувальників став спортивний образ Злати, який гармонійно вписався в сюжет.

Для Злати Огнєвіч це експеримент - танцювальний кліп, який показує її в новій іпостасі. Разом з кращими танцюристами України в цьому відео співачка продемонструвала запал, який може викликати танцювальна музика. Хлопці та дівчата, яких глядачі бачать у кліпі, пройшли жорсткий кастинг в школі сучасної хореографії My Way Dance Center. До слова, Злата особисто була присутня на кастингу і відбирала фактурних танцюристів для нового кліпу "ТАНЦЮВАТИ".

Якщо попередній кліп Злати на пісню "За літом, за весною" був міні-блокбастером, то в цей раз Злата і команда режисера Костянтина Гордієнка вирішили відмовитися від зйомок у павільйонах заради єднання з природою. Ліс, в якому знімався кліп, шукали протягом тривалого часу, щоб він максимально доповнював творчий задум.

- Мені хотілося легкості і передати всю ту енергетику, яка закладена в цій пісні. Влітку дуже важливо бути собою і максимально заряджатися позитивом на весь рік! - каже Злата Огнєвіч про прем'єру свого кліпу "ТАНЦЮВАТИ".

Кліп на трек "ТАНЦЮВАТИ" знімався добу у лісі неподалік від Києва. Складність зйомок полягала в тому, що в ліс потрібно було завезти величезну кількість техніки і на місці спорудити сцену, на якій вночі танцювали Злата і команда танцюристів.

Шанувальники артистки висловлюють в інтернеті своє захоплення від її вміння дивувати, перевтілюватися, а також танців з елементами денсхолл. Саме цим стилем останнім часом захоплюється Злата Огнєвіч.


Режисер - Костянтин Гордієнко
Продюсер кліпу - Вікторія Некрасова
Оператор - Євген Сахно
Хореограф - Путілов Олександр
Музика - Михайло Некрасов
Слова - Злата Огнєвіч, Марина Левченко
Монтаж - Іван Ковпак
Корекція кольору - Оля Домашенко
Технічний директор - Олександр Пономаренко
Make Up Artist - Марина Борщевська
Стиліст - Таня Гордієнко
Hairstylist - Денис Яроцький
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить