Головна Популярне Увійти Зареєструватися Про проект Ми у Facebook

Кішкіна та Тимошенко, пародісти тижня, Вітренко з антресолів | Агенція Медійної Безпеки

Опубліковано: 19 берез. 2019 р.
Підписатися
Вмикайте #АМБ поговоримо про те, що змогла витягти з Тимошенко Кішкіна і до чого тут шлунково-кишковий тракт, як іноді навіть на “Свободі слова” не дають свободи і чому це правильно, як Вілкул пробив дно піару, а ТСН зробив пародію на пародію Гладковського, а сам Гладковський вже наслідує Зеленського, а Зеленський з свою чергу пародіює канал Прямий, а Прямий сам по собі пародія. А ще сьогодні в нашому випуску нарешті (або ні) з’являться ті, хто не з’являвся ще жодного разу. І їх буде багато!

Долучайтесь до нас в соціальних мережах:
YouTube ➜ https://goo.gl/B5tnfi
Facebook ➜ https://www.facebook.com/islndtv/
Instagram ➜ https://www.instagram.com/islndtv/
Telegram ➜ https://t.me/islndtv

Слухайте подкасти в iTunes ➜ https://goo.gl/7sr5yY

Пишіть нам на open@islnd.com.ua

Ласкаво просимо до Ісландії.

Ми - спільнота людей, що зацікавлені в інтелектуальному та творчому розвитку як України та українців, так і у власному теж.

Ми беремо на себе відповідальність за визначення сенсів проектної діяльності нашої держави та суспільства. Ми усвідомлюємо те, що наша діяльність може викликати негативну реакцію соціуму звиклого до споживання винятково комерційного медійного контенту і не готового сприймати менторський тон та необхідність стратегічного планування діяльності як держави в цілому, так і кожного її громадянина зокрема. Ми відкриті до будь-якої критики та ставлення з боку суспільства.

Наразі Ісландія пропонує такі проекти: Дванадцять, Начиталашоу, Рагулi, Час класики, Лекторiй, Стоунхендж, Школа корупції, Агенство Медійної Безпеки, Health та Підсумок.

#Ісландія #islndtv #єсенс
розгорнути опис
згорнути опис

Можливо зацікавить